Incal: Psychoverzum (2022)

Šokujúci a explozívny prequel legendárne ságy Incal. Pripravte sa, práve sa otvára brána do… Psychoverza! Svet incalu, Materioverzum, je plný zvláštnych technológií, ohromujúcich planét a pozoruhodných výtvorov. Tie ale pochádzajú... odkiaľ? Samozrejme z Psychoverza. Z inej reality, plnej nekoneč...

Info

Slov. názov Incal: Psychoverzum
Orig. názov The Incal: Psychoverse
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Šokujúci a explozívny prequel legendárne ságy Incal. Pripravte sa, práve sa otvára brána do… Psychoverza! Svet incalu, Materioverzum, je plný zvláštnych technológií, ohromujúcich planét a pozoruhodných výtvorov. Tie ale pochádzajú... odkiaľ? Samozrejme z Psychoverza. Z inej reality, plnej nekonečných možností, kde môže existovať čokoľvek... totiž kým si to niekto v Materioverze nevysní. Potom dotyčná vec prejde z jednej reality do druhej. Agenti Psychoverza to už dlhšie nehodlajú trpieť, prelomia bariéru medzi oboma realitami a metodicky ničia jeden svet za druhým. Žiadne miesto v Materioverze nebude ušetrené! John Difool a metabaron s Killom Psou hlavou sa musia aspoň pokúsiť skaze zabrániť. Najpradávnejšou a najmocnejšou silou v oboch vesmíroch je pritom niečo, čo možno majú na dosah... incal svetlá!
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Články

Knihy mesiaca: apríl 2024

Trocha neskôr, ako sme plánovali, no napriek tomu je to tu. Najlepšie a najzaujímavejšie tituly za mesiac apríl 2024 :) A čo zaujalo vás?

0 komentárov