Želvy Ninja: Poslední rónin - Ztracená léta (2023)

Michelangelova púť za pomstou bola veľmi dlhá a plná nástrah, pretože ho viedla do Japonska a cez celú Áziu a Európu späť do Štátov, kde mohol konečne spravodlivo potrestať vrahov svojich najbližších. Avšak čo sa s ním dialo počas rokov, keď všetko, čo mal, bola túžba po pomste a Třískov denník? Aké...

Info

Slov. názov Želvy Ninja: Poslední rónin - Ztracená léta
Orig. názov Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin - The Lost Years
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Michelangelova púť za pomstou bola veľmi dlhá a plná nástrah, pretože ho viedla do Japonska a cez celú Áziu a Európu späť do Štátov, kde mohol konečne spravodlivo potrestať vrahov svojich najbližších. Avšak čo sa s ním dialo počas rokov, keď všetko, čo mal, bola túžba po pomste a Třískov denník? Aké bitky musel vybojovať? Z akých tvrdých lekcií sa musel poučiť? Odhalíme ďalšie tajomstvo z korytnačí minulosti, týkajúce sa udalostí, ktoré viedli k osudovej poslednej bitke a jej dôsledkom. Medzitým v prítomnosti vychováva Casey Marie Jonesová novú generáciu korytnačích nindžov.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Články

Knihy mesiaca: apríl 2024

Trocha neskôr, ako sme plánovali, no napriek tomu je to tu. Najlepšie a najzaujímavejšie tituly za mesiac apríl 2024 :) A čo zaujalo vás?

0 komentárov