Metabarón (2015)

Návrat k jednému z nejikoničtějších komiksových hrdinov! Nové osudy galaktického superbojovníka, stvoreného Jodorowskym a Moebiom v Incale a presláveného Jodorowskym a Gimenézom v Kaste Metabarónov! Najväčší bojovník vesmíru v podaní zbrusu nových skvelých tvorcov! V chaose vzniknutom po porážke ...

Info

Slov. názov Metabarón
Orig. názov Méta-Baron #01-04
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Návrat k jednému z nejikoničtějších komiksových hrdinov! Nové osudy galaktického superbojovníka, stvoreného Jodorowskym a Moebiom v Incale a presláveného Jodorowskym a Gimenézom v Kaste Metabarónov! Najväčší bojovník vesmíru v podaní zbrusu nových skvelých tvorcov! V chaose vzniknutom po porážke Techno-techno ríše sa zrodil nový režim, ktorý sa snaží ovládnuť najvzácnejšie pohonnú hmotu galaxie, zúfalo dochádzajúci epyfit. Jediný, kto tomuto snaženiu stojí v ceste, je metabarón ... a tak je proti nemu vyslaný nezničiteľný a krutý Wilhelm-100, techno-admirál, ktorý sa nezastaví pred ničím a je ochotný zaútočiť na akúkoľvek metabaronovu slabinu.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Články

To najlepšie za rok 2020: Komiksy

Čítate komiksy? Prinášame vám výber tých najlepších žánrových komiksov z minulý rok. Takže či už je odpoveď áno alebo nie, možno sa necháte inšpirovať niečim z nášho Best of 2020 ;)

1 komentárov