Dům na tekutých píscích (2013)

Klíštěk a Polly sú deti, ktoré sa nikdy nestretli so svojimi rodičmi, hoci s nimi žijú v jednom dome. Vedú pohodlný život v izolácii, v starostlivosti starej opatrovateľky a niekoľkých robotických zariadení, ale čím sú staršie, tým viac otázok si kladú. Okrem záhady nepochopiteľného nezáujmu zo stra...

Info

Slov. názov Dům na tekutých píscích
Orig. názov Quicksand House
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Klíštěk a Polly sú deti, ktoré sa nikdy nestretli so svojimi rodičmi, hoci s nimi žijú v jednom dome. Vedú pohodlný život v izolácii, v starostlivosti starej opatrovateľky a niekoľkých robotických zariadení, ale čím sú staršie, tým viac otázok si kladú. Okrem záhady nepochopiteľného nezáujmu zo strany rodičov chcú odhaliť tajomstvo svojho príbytku, hermeticky uzavretého komplexu niekoľkých izieb stratených kdesi v rozľahlej rezidencii, do ktorej im bránia vstúpiť príšery šramotiace za hlavnými dverami a pestúnkine dôrazné varovania pred smrteľným nebezpečenstvom. Otáznikov pribúda, navyše začne zlyhávať doteraz hladko fungujúca technika a deťom nezostane než urobiť krok, ktorý doterajšiu idylu zmení na hororové dobrodružstvo plné napätia a zvratov.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Články

To najlepšie za rok 2021: Hororové knihy

Radi sa bojíte? Pripravili sme si pre vás výber tých najlepších zahraničných prekladových hororov, ktoré na slovenskom a českom trhu môžete nájsť. Bu!

0 komentárov