Furiosa: Mad Max sága (2024)

Keď svet padol, mladá Furiosa je unesená zo zeleného miesta mnohých matiek a padne do rúk hordy motorkárov, ktorú vedie Warlord Dementus. Pri prechádzaní Pustinou narazia na Citadelu, ktorej predsedá Nesmrteľný Joe. Zatiaľ čo dvaja Tyrani bojujú o nadvládu, Furiosa musí prežiť mnohé skúšky, keď dáva...

Info

Slov. názov Furiosa: Mad Max sága
Orig. názov Furiosa: A Mad Max Saga
Hodnotenie 100 % (1 hodnotení)
Anotácia Keď svet padol, mladá Furiosa je unesená zo zeleného miesta mnohých matiek a padne do rúk hordy motorkárov, ktorú vedie Warlord Dementus. Pri prechádzaní Pustinou narazia na Citadelu, ktorej predsedá Nesmrteľný Joe. Zatiaľ čo dvaja Tyrani bojujú o nadvládu, Furiosa musí prežiť mnohé skúšky, keď dáva dokopy prostriedky, aby našla cestu domov.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Minirecenzie

Roland Axenberg @martiner 28.06.2024 11:48:01
10
Presne tento film som chcel vidieť keď som dopozeral jednotku. Ako napovedá názov, už to nie je zbesilá cesta a dej nie je taký intenzívny, tentokrát sa zameriavame na podrobnejšie vykreslenie sveta  a jednotlivých postáv. Je to v podstate sága boja Immortana Joea a Dementusa o moc v postapokalyptickom svete, do ktorého sa pripletie práve Furiosa. Všetko ostatné, ale ostáva rovnaké ako v jednotke, teda perfektná akcia, neuveriteľné nápady, postavy do ktorých sa vžijete a budete s nimi prežívať peklo sveta Mad Maxa.