Jednotka samovrahov (2016)

Je dobré byť zlým. A tak postavíme tím tých najnebezpečnejších super-zloduchov, dáme im do rúk tie najnebezpečnejšie zbrane a pošleme ich na najnebezpečnejšiu misiu. Amanda Waller, pracovníčka pre Informačnú službu USA, je presvedčená, že keďže nemajú čo stratiť, tak budú bojovať... ale budú? Či sa ...

Info

Slov. názov Jednotka samovrahov
Orig. názov Suicide Squad
Hodnotenie 30 % (1 hodnotení)
Anotácia Je dobré byť zlým. A tak postavíme tím tých najnebezpečnejších super-zloduchov, dáme im do rúk tie najnebezpečnejšie zbrane a pošleme ich na najnebezpečnejšiu misiu. Amanda Waller, pracovníčka pre Informačnú službu USA, je presvedčená, že keďže nemajú čo stratiť, tak budú bojovať... ale budú? Či sa každý z nich rozhodne ísť vlastnou cestou?
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podpor scifi.sk 2% dane

Minirecenzie

Juraj Búry @lox 22.08.2016 23:14:22
3
Strašne zlé. Nelogické deravé, klišeoidné, predvídateľné, nudné. Ako obrázky a vybrané scénky a soundtrack super, ale zvyšok, prepojenia ...nula bodov. Možno chceli mať z toho divný, temný a zvrátený (humorne zvrátený) akčný film, ale vyšla z toho retardovaná, vykastrovaná, ľahko strávitelná verzia pre pubertiakov, ktorým "nikto nerozumie": Videoklip k dobrému playlistu.

Videá

Trailer - Official Blitz Trailer
Trailer - Official Comic-Con Soundtrack Remix
Trailer - Official Trailer 1
Produkcia - Team Suicide Squad
Produkcia - Harley Quinn Therapy
Trailer - Official Comic-Con First Look

Ďalšie objekty v ságe