Galaxy Quest (1999)

Štyri roky, od 1979-ho do 1982-ho obliekala posádka NSEA Protectora svoje uniformy a vykonávala napínavé a často nebezpečné úlohy vo vesmíre - a potom seriál zrušili. Po takmer dvadsiatich rokoch si pätica hviezd klasického seriálu Galaxy Quest stále oblieka svoje kostýmy, objavujú sa na stretnutiac...

Info

Slov. názov Galaxy Quest
Orig. názov Galaxy Quest
Hodnotenie 95 % (2 hodnotení)
Anotácia Štyri roky, od 1979-ho do 1982-ho obliekala posádka NSEA Protectora svoje uniformy a vykonávala napínavé a často nebezpečné úlohy vo vesmíre - a potom seriál zrušili. Po takmer dvadsiatich rokoch si pätica hviezd klasického seriálu Galaxy Quest stále oblieka svoje kostýmy, objavujú sa na stretnutiach fanúšikov sci-fi pred zástupmi verných fanúšikov... no niektorí z nich majú tej viery trochu nadmieru. Thermiáni, mimozemská rasa z Klatu Nebuly si pomýlila zachytené vysielanie seriálu s "historickým dokumentom". Prichádzajú na Zem vziať "veliteľa Petra Quincyho Taggarta" a jeho posádku do vesmíru, aby im pomohli poraziť veľmi reálneho a smrteľne nebezpečného protivníka. Nemajú ani potuchy, že sú to len herci, hlavne vôbec nevedia, čo to herec vlastne je. Platí to ale aj naopak - herci vôbec netušia, čo je to Thermian.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Jason Nesmith Tim Allen
Gwen DeMarco Sigourney Weaver
Alexander Dane Alan Rickman
Fred Kwan Tony Shalhoub
Filmová história scifi

Minirecenzie

soyka @soyka 30.10.2023 23:41:31
10
Roland Axenberg @martiner 09.12.2020 22:55:43
9
Najlepšia sci-fi komédia, samozrejme len pre zainteresovaných. Vidieť tento film na cone s ďalšími asi 300 sci-fi fanúšikmi je zážitok na celý život.

Články

The Orville na druhý pokus (recenzia)

Tak som to znova skúsil. S odstupom troch dní som si znova pozrel prvý diel scifi komediálnej drámy/paródie menom The Orvill. A tu je výsledok:

0 komentárov

Filmová história sci-fi, časť 6. (1990-2000)

Koniec milénia znamená aj koniec jednej éry sci-fi filmov plných skvelých nápadov, bombastických akčných scén a prelomových efektov. Prichádza posledné obdobie, po ktorom už nič nebude také ako predtý...

16 komentárov

Videá

Trailer - Trailer Hd
Trailer - Trailer