Múmia: Hrob dračieho cisára (2008)

Pri vykopávkach v Ázii duo otca a syna O'Connellových narazí na múmiu čínskeho cisára Hana, prvého vládcu Qiunu a zároveň bytosti schopnej transformácie tela. Kliatba, ktorá ho uvalila do večného spánku, naň totiž zniesla mocná čarodejnica Zi Juan.

Info

Slov. názov Múmia: Hrob dračieho cisára
Orig. názov Mummy: Tomb of the Dragon Emperor, The
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Pri vykopávkach v Ázii duo otca a syna O'Connellových narazí na múmiu čínskeho cisára Hana, prvého vládcu Qiunu a zároveň bytosti schopnej transformácie tela. Kliatba, ktorá ho uvalila do večného spánku, naň totiž zniesla mocná čarodejnica Zi Juan.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Články

Múmia: Hrob dračieho cisára - Recenzia

...a vy ste si mysleli, že iba v Egypte existujú múmie? Alex, syn známeho Ricka O'Connella, konečne našiel hrob veľkého čínskeho dračieho cisára Hana. Škoda len, že zálusk na cisára majú aj nekalé sil...

13 komentárov

Editoriál - August 2008

{img,url,http://www.scifi.sk/images/images/p-7102.jpg}

10 komentárov

Akty X 2, Hulk 2, Múmia 3, Indy 4, Batman X

Nedá mi sa podeliť s množstvom filmov, ktoré prídu tohto roka na plátna našich kín a obrazovky našich monitorov, veď čaká nás niekoľko, dúfam, že úžasnych, filmov.

18 komentárov

Múmia 3 v lete 2008

Tretie pokračovanie Múmie, tentoraz ale bez Rachel Weiszovej do kín dorazí v strede budúceho roku. Tentoraz sa ale pozrieme do Ázie.

13 komentárov

Videá

Trailer - Trailer

Ďalšie objekty v ságe