magnumka

Píšem, čítam a tak skúsim to aj tu.

Info

Prezývka magnumka02
Web:
Členom scifi.sk: 62 dní
Naposledy online: 1.03.2023
E-mail:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 3
Články: 0
Poviedky: 2

Zbierka - ponúka

magnumka ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

magnumka ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

magnumka ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Vytúžená rastlina
Ďakujem za čítanie a zhodnotenie. Eurá tam naozaj nepatria, ale nič iné ma nenapadalo a tak som to nechala také jednoduché. Taktiež vďaka sa povšimnutie prepojenia poviedok, nebol to zámer ale využila som šancu. Až keď som si to teraz prečítala som si všimla, že tam chýba nejaké väčšie počudovanie od ostatných bytostí.
26.02.2023 18:01:02

Kocúrova fontána
@Arcey: Vďaka, možno z toho ešte niečo vznikne @Lucika: ten koniec bol naozaj veľmi zrýchlený lebo ma nič iné nenapadalo a išiel čas. Vtedy som dala prvý názov ktorý ma napadol, ale teraz by som to vysvetlila tak, že kocúr bol ich ochránca z našej dimenzie a zacítil keď monštá vytvorili prvý kontakt s fontánou a ihneď sa tam snažil dievča dostať. @siliante: ďakujem, vôbec som si to neuvedomila ale už budem dávať pozor
29.01.2023 21:34:51

Kocúrova fontána
@Veles: ďakujem, dotkli sa vlastne rovnakej fontány ktorá slúžila ako premiestňovadlo. Opísaná je ako mála a čudná, keďže oni nič také ešte nikdy nevideli a pre nich bola maličká kvôli ich výške a celkovej veľkosti. A oni sa tú fontánu pokúsili zodvihnúť ešte v ich dimenzii, chceli ju vziať sebou lebo dúfali, že to je nejaké jedlo. Po premiestnení sa o to zase pokúsili, aj preto, že ich nič iné nenapadlo ale teda hlavne kvôli hladu. A robia to tak s vecami o ktorých si myslia, že sú možno jedlo aby to priniesli späť do ich skupiny.
29.01.2023 13:10:25

Minirecenzie

magnumka ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

magnumka ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Vytúžená rastlina

Žaba Rina potrebuje rastlinu a kde inde ju môže nájsť ako na trhu pre zázračné bytosti o štvrtej ráno?

4 komentárov

Kocúrova fontána

Dvaja gumbaldi objavia fontánu v ktorej sa skrýva o mnoho viac ako si myslia. Zároveň sa ich snaží zachrániť jeden kocúr a keď sa do toho zamotá aj malé dievčatko tak už zrazu nič nedáva zmysel.

6 komentárov