Martin Gorky

Písačky...

Info

Prezývka gorkymartin
Web:
Členom scifi.sk: 1 rok
Naposledy online: 4.05.2022
E-mail:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 3
Články: 0
Poviedky: 2

Zbierka - ponúka

Martin Gorky ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Martin Gorky ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Martin Gorky ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Solomon
Díki dík ešte raz. S tými jazykmi máš pravdu. Taktiež dík za ponúknutie sa byť beta(alfa) reader :D Ono k tejto téme, čo sa mojich poviedok týka, mám v hlave zatiaľ len dve. Druhú píšem teraz. Ak si teda najdeš čas budem rád ak sa na to pozrieš keď ju dopíšem. Však uvidíme :) Hej a s tým písaním v tejto rýchlej dobe je to hrôza :D Každopádne písaniu zdar!
17.04.2022 13:20:44

Solomon
Ďakujem Goran za tvoj komentár. Vážim si každý feedback. Som rád, že ti niečo z môjho písania pride fajn a rozumiem, že tá štylistika môže byť (alebo teda je) ťažko stráviteľná. Bohužiaľ moje editačné schopnosti su na bode mrazu. A to som poviedku veľa krát prepísal a nechal aj podľa príručky odležať a vrátil sa k nej po nejakom čase. Čo sa týka chýb, tie tam vidím teraz aj ja ešte stále. A hlavne tie detské má aj sakra hnevajú. Príbeh, ako si povedal, je na pokračovanie, no zatiaľ nič veľké. Možno taká trilógia. Momentálne píšem druhú. Budem si rady brat k srdcu. Čo sa čítania týka, posledné roky čítam väčšinou v angličtine, čo možno môže byť problém tiež. Neviem. Každopádne díki ešte raz za koment. Čo si myslíš, mám pokračovať v pridávaní nových vecí, či sa vrátiť zas k šuplíku? :D :D
07.04.2022 19:09:04

Pastelar
Ahojte, ďakujem za názory a kritiku. Som rád, že v tom všetci niečo vidíte, no som si vedomí aj toho, že to ako poviedka nefunguje a ako poznamenala Kei, mohol som ju pred jej zverejnením aj prepísať a teda aj opraviť chyby. Vyhnúť sa tak zbytočnej totožnosti s textom čo som napísal minulý rok. A aj keď nápad sa môže zdať ako dobrý, premeniť ho na niečo prepracovanejšie mi pri mojom tempe písania bude trvať asi roky. Každopádne si kritiku beriem k srdcu a nabudúce sa budem snažiť prísť s niečím viac stráviteľným :) Aj čo sa týka mojej kľavej skladby viet. A Niromwell, k tomu názvu Pastelar, ten mi napadol už dávno a na jeho základe som potom napísal krátku báseň. Táto poviedka alebo fragment, teoreticky vychádza z nej. No to je jedno.
18.03.2021 12:23:45

Minirecenzie

Martin Gorky ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Martin Gorky ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Solomon

Nad Baltimorom búrka jazvila noc. Solomon precitol s karnevalom v hlave a s pachuťou krvi na natrhnutých perách v malej, hotelovej izbe.

4 komentárov

Pastelar

Jednou z mnohých čŕt sveta v ktorom opreto fajčí zvyšky marsiek v kúpeľni starého bytu, je i mnou vyššie spomenutá otázka, dilema, čo s nimi? Čo s takými ako je on? Sú to vôbec ľudia? A čo je ich osud...

7 komentárov