Diskusia 4/4: Kobky

Filmová história scifi

Diskusia

B.T. Niromwell
Piatykrát, desiatykrát, poslednýkrát a vôbec všetko s krát sa píše spolu
Čiarka pred či, že, aby, čo, koľko
V tom ma pochytil záchvat inšpirácie, tak som schytil do rúk svoju lutnu – svoju úplne preč a veľa slov s chytil
Videl som že ho to rozrušilo, no rozhodol sa nekomentovať to, a NAmiesto toho radšej bez slova vykročil vpred. – veľa to
„Ďalšia mŕtvola!“ zreval už asi po desiaty krát Reynold, zatiaľ čo nás zase zastavoval. – čiže kým ich zastavoval, 10x zvolal “Ďalšia mrtvola”?
„A čo mám s ňou podľa teba robiť? Odrezať si z nej, pomodliť sa, alebo chceš aby som ju hodil na tvoje drahocenné zásoby?“ – púrečo sa ho rozprávač, bard, predpokladám, pýta, či z nej má odrezať? Skôr sa ho mal opýtať, či má o nej zložiť baladu. Perfektná šanca rozlíšiť postavy, táto hláška je priam stvorená pre Alhazreda, veď ten so sebou má leku pokrytú krvu. Inak áno, po prečítaní už viem, že to bol šašo, ale to som tak do polky netušila a rozmýšľala som, prečo má zvonce. Som myslela, že kravské, to je reálny hudobný nástroj.
dokonca sa mi zdalo že sa to nehybne hýbe. – krásne! 😊
Nie je nad to, keď nám velí fanatický kleptoman. – hezky 😊
„Vieš koľko chorôb môže taká mŕtvola prenášať? Podľa mňa je tam vážne zdravotné riziko. Na tvojom mieste,“ pokračovala Paracellsus a otočila sa ku mne, „by som tam ruky, a vlastne ani nič iné nepchala.“ – tvrdíš, že takéto výpravy robia pravidelne. To vážne nemajú žiadne rukavice a žiaden kontajner v tom preplnenom vozíku, kam by zbierali vzorky? Vôbec celkovo to vyzerá, akoby tam boli prvýkrát a nikto nevedel, čo má robiť. Potom sa zrazu Paracellsus pýta, či je taký Reynold vždy. Ona je tam nová? Nevieme. Na to, aká je to ukecaná poviedka, nič sa nedozvieme.
svojou krátkou dýkou sa snažil zbaviť sa zjazveného zbojníka – čiou inou dýkou?
Neviem, čo je akolyt, ani čo je akotyl. Neviem, či je to tá istá vec s preklepom alebo niečo iné. Nechápem, prečo by hocaká z týchto dvoch vecí mala mať ochrancu, neviem ani, s akým banditom bojujú. A už vôbec nerozumiem, prečo čítam taký nezrozumiteľný text.
Nechápem, kto je správca. A prečo ich buzeruje, veď im velí Reynolds a nie on. Poslal ich tam on sám? Ok, dozvedáme sa to v poslednom odseku, to je waaaay too late na takú informáciu.
PREčO JE GHUL OBčAS S VEľKýM?
Na Alhazreda potom už len stačilo aby zreval a zahnal sa, a ten okamžite stratil koncentráciu potrebnú pre jeho mágiu. – SVOJU pretože to JEHO by znamenalo pre Ghulovu magiu
Sám Alhazred nevyzeral byť nejako extra zranený, no vedel som že prišiel o denník, svoj milovaný Necronomicon, o ktorom som vedel že si ho cení viac ako svoj život. – keby si nám na začiatku povedal, že má so sebou Necronomicon, ktorý miluje, mohol si tam vložiť dramatickú scénu, ako oň prichádza. Taká vsuvka na koniec v nás nevyvolá žiadnu emóciu
25.04.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.