Diskusia 1/1: Prechádzka

Podporte scifi.sk

Diskusia

Olex
Ahoj,
v prvom rade by som chcela napísať, že veľmi fandím všetkým autorom, ktorí sa snažia písať detektívky, pretože je to taký štát v štáte ako aj poézia. Veľmi ťažká disciplína. Myslím, že tempo príbehu je výborné. Od začiatku až po koniec poviedky nenechávaš čitateľa vydýchnuť, dej napínavo napreduje. Mal by si si dať pozor na charakteristiky postáv, stáva sa, že to ako sú opísané a ako sa neskôr chovajú si protirečí. Píšeš, že policajti to chceli mať predpisovo (chcú postupovať podľa predpisov) a potom ich necháš zahlásiť: ,,stoj hajzel!!! Lebo strieľame!!! – tak to neviem, neviem. Chcelo by to príbeh ešte učesať, odstrániť gramatické chyby a doplniť čiarky.
07.06.2022

Tony Palko
Ahoj, veľmi pekne ďakujem za povzbudzujúci a konštruktívny komentár, keď som si to prečítal po uverejnení, tak som to množstvo chýb videl a následne som chcel, až to radšej nezverejním 😀
Učím sa a chcem sa zlepšovať Veľmi mi pomáha kritika na základe ktorej môžu byť ďalšie veci len lepšie a lepšie.
07.06.2022

Ray Janonoff
Ktosi tu má rád zbrane:)
Až na (SA vz. 58) sa mi k nim páčilo všetko, tu si mohol pokojne napísať "päťdesiatosmičku, vzor päťdesiatosem" a nedávať zbytočne Kosu s vysvetlením, ak vieš, že tú prezývku nepozná zas tak veľa ľudí. Alebo ju použiť, nevysvetľovať a naviesť čitateľa synonymom neskôr.
Každopádne, to je len detail od niekoho, kto má tiež rád zbrane, inak boli tieto pasáže fajn.
Zvyšok mal svoje chyby, ako už Olex spomínala, gramatika (ý/í), niekde tuším chýbali aj bodky. Trochu ma rušili opakujúce sa slová, niektoré asi nespisovné (v kľači?).
Verím, že z tohto sveta máš aj pokračovanie, pretože si ich viem predstaviť hneď niekoľko.
26.06.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami