Diskusia 1/1: Kráľ sveta

Podporte scifi.sk

Diskusia

10Geek
Vítam ťa medzi nami bratranec! Príbeh bol fajn, na pánskych záchodoch sa odjakživa dejú tajomné veci :) v polovici to už síce bolo celkom predvídateľné ale čítalo sa to fajn. K formálnej stránke sa ti tu vyjadria ľudia viac fundovaní než ja :) dufam že ťa tu uvidíme častejšie ;)
24.07.2021
BlackTom
Mám rád, keď si na základe vodítok vie prísť na pointu čitateľ sám :) A áno, ďakujem, mám pocit, že sa tú istú dobu zdržím :)))
24.07.2021
Myrmarach
Celkom dobrá myšlienka, ale vedela by som si to predstaviť aj prehľadnejšie napísané. Skús popracovať na členení textu ;)
24.07.2021
BlackTom
@Myrmarach Vďaka, písal som to do mobilu, šialene sa tu neorientoval a horel mi termín, nabudúce už to bude lepšie ;)
25.07.2021
siliante
K PNP sa do mobilu dáva len pripomienka, aby človek včas sadol k notebooku ;) (Nie ako my, podaktorí, čo vždy dotrielime o 19.30 a snažíme sa dať dvom odstavcom hlavu a pätu. Alebo je to tým letom, lebo v zime píšeme všetci akosi zodpovednejšie.) V každom prípade musím vyzdvihnúť dobrý ťah príbehu a veľmi pohodové, obrazové rozprávanie. Super!
25.07.2021
BlackTom
@siliante Ďakujem :)
25.07.2021
xius
Fajn vyber priestorov, povah postav aj uhol, z ktoreho sa to cele deje nie je prvoplanovy. Chcelo by to este jednu-dve informacie okolo votrelca ci hrdinu a lepsie clenit text (ako uz bolo povedane) a husta praca.
Ale na prvu pnp a este na mobile? Hviezdne! Pri prvej cas bezi ako antilopa, prsty zakopavaju a napady podsuvaju same hluposti. Vitaj! :)
26.07.2021
BlackTom
@xius ... a s litrom inšpirácie v sebe, nato nesmiem zabudnúť :D Nebudem falošne skromný, tiež som spoko a ďakujem za každý pozitívny ohlas :)
26.07.2021
YaYa
To bol hrôzostrašný chlap. Tak mu treba. Akože, nemôžem povedať, na mobile by som nič takto súvislé nenapísala, ale aj tak odporúčam prejsť na počítač. Väčšia obrazovka veľa spraví, pre text aj pre zrak. Poviedka vcelku fajn, zišlo by sa ju učesať ako väčšinu PNP. Slušná premiéra na scifi.sk, pridaj sa aj nabudúce.
27.07.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.