Diskusia 1/1: Šťastné a magické

Podporte scifi.sk

Diskusia

HB
Toto bolo mega príjemné! Máš veľmi pekný a taký prirodzený jazyk, malo to pre mňa výborne fungujúci humor a hlášky, opisy boli tiež veľmi fajn. Super!
28.12.2020

masi
Písanie a štýl ako taký sa mi páči. To je ale všetko. Fantasy úvod (pekný opis), lampáš, palica, olej(potiaľto som sa tešil čo príde). Zrazu Tesla, hipster, rodinný problém(to bolo také súčasné). Následne dimenzie, agenti a scifi zbraň(to už sme zas v scifi). Ani som to všetko nepochytil. Príde mi tam toho moc jedného za druhým a nič vysvetlené. Taký mišmaš. Zbytočne. Stále som v údolí a hľadám človeka so svetlom, dumám prečo je ten olej tak dôležitý.
28.12.2020

xius
Bombove! Strasne som si to uzival! Uvod ma dokonale zviedol zo stopy a prudke prepnutie rychlosti na Teslu a hipsterov ma nakoplo do spravnej nalady. :) Ze bol Jeremias pes/drak bolo super, cely cas som cakal cloveka. Chcelo to viac rozpracovat Muzov v ciernom, ale na PNP, hoc dvojhodinovu, to bola skvela jazda. :)
28.12.2020

Adam
Ďakujem všetkým, čo si našli čas ohodnotiť a/alebo okomentovať môj príbeh! Ďakujem aj za kritiku, pri ďalších PnP na to určite budem myslieť :)
29.12.2020

Aleš Horváth
pekne, myslím si že okrem Mužov v čiernom sa tam dali vidieť náznaky Matrixu, Harryho Pottera a určite aj niečo z Hier o Tróny by bolo "k mání"
užíl som si to
31.12.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami