Diskusia 1/1: Oslava zimy

2% 2021

Diskusia

Marek Páperíčko Brenišin
Na hodinku dobré, zaujímalo by ma, ako to ten ork dal z tých mreží :-) Avšak, priniesly, smrtia, to sú dosť hrubočizné preklepy, bolo tam pár rušivých vecí, ale za mňa dávam 6-tku. Dar z pekla bol.
21.12.2014

Peter 'BlackAssasin' Bagoňa
No to tak dopadne, keď človek píše v notepade :D pár chýb som tam potom zbadal ale nechcel som premeškať odovzdanie, tak som to hodil takto :D nabudúce snáď už bude fungovať kontrola gramatiky a rozhýbem prsty na klávesnici rýchlejšie a nebude to tak ničiť oči :P
21.12.2014

Marek Páperíčko Brenišin
Nebolo to zlé, zasmial som sa :-) ale treba vycibriť písanie :-)
21.12.2014

Zemoneo
tiež som dal 6. na dve hoďky celkom fajn. vidieť, že ti je tento svet blízky (aj tvoja predchádzajúca poviedka bola z tohto sveta), ale chcelo by to niečo lepšie ako len vyvraždenie ľudí. Prečo je medzi nimi nenávisť? Prečo orka nezabili, ale nechali ho živého v klietke? A tak. Inak tiež mi bolo čudné ako sa zrazu oslobodil.
22.12.2014

Nadalan
Dávam 8. Náramne som sa pri čítaní bavila :D Nevadilo mi, že sa ork odrazu dostal z klietky. Prečo nie, má silu, klietka môže byť stará, napoly zhrdzavená alebo zo zhnitého/zpráchnivelého dreva. Táto časť: "Orka, ktorý stál pred klietkou a držal v ruke vylomenú mrežu si nikto nevšímal. Ani strážnika..." bola vtipná. Dala by som aj viac bodov, ale zase mi nesadol záver (posledná veta). Orka si predstavujem ako obrovského mohutného tvora. Naozaj ho pár dúškov medoviny tak položilo, alebo ho to skôr otrávilo? Ak ho to malo opiť, tak by som len "pár dúškov" zamenila za "pár súdkov/demižónov/fliaš" a bolo by to perfektné. Vlastne mám pocit, že som mala dať bodov viac.
03.01.2015

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami