Diskusia 1/1: Cena ScifiKozmos - Vyhlásenie súťaže

Podporte scifi.sk

Diskusia

zuna
Zdá sa mi to trochu zvláštne, že je potrebné uviesť všetky tie údaje, vrátane dátumu narodenia a bydliska, kvôli čomu to tak je?
01.12.2014
Stano Lacko
Ahoj, je to kvoli tomu, ze ako autor davas suhlas a datum narodenia je informacia, ci mozes konat v svojom mene. Nakolko sa stava aj priamo tu na scifi.sk, ze publikuju poviedky neplnoleti autori. A kedze ide o hovorovanu sutaz, tak sa dohodlo, ze sa bude uvadzat tento udaj.
01.12.2014
zuna
dobre, a možnosť písať pod pseudonymom, taká tu je? môže sa to uviesť do formuláru?
01.12.2014
Stano Lacko
Fiha, dobra otazka, zistim a dam vediet.
01.12.2014
Rose
Samozrejme, da sa pisat aj pod pseudonymom. Moze sa uviest do prihlaske, vedla mena :)
01.12.2014
Kr4b
Ehm... A keby sa náhodou chcel zapojiť neplnoletý autor, je to vôbec možné? Sačí len "pribaliť" podpis zákonného zástupcu?
02.12.2014
Stano Lacko
Ano toto sme riesili vcera. Upravuje sa prihlaska na tuto moznost.
02.12.2014
mato (Anonym)
"Súhlasím s časopiseckým a prípadným iným využitím mojej poviedky organizátormi." Nie ze by som bol prílis naviazany na vlastne vytvory, ale fakt ste v prihlaske mohli skusit nieco konkretnejsie ohladom vyuzitia poviedok. Takto nejako formulovali zmluvy ludia z Penty a tak (vacsinou) uplne legalne prisli k svojim terajsim ziskom :-)
10.12.2014
Rose
Pri zostavovaní prihlášky sme sa inšpirovali prihláškami iných podobných súťaží. Ony sú podobné všade a nikde to nemajú úplne dopodrobna rozpísané. Pravidlá sú spísané tak, aby chránili ako organizátorov, tak aj súťažiacich. Každopádne, nemáme záujem vaše poviedky nijako zneužiť :) Momentálne jediné využitie týchto poviedok je v Cene ScifiKozmos a prípadne ak nám v budúcnosti napadne ešte nejaké iné využitie, dáme to vedieť, oslovíme autorov a dohodneme sa na tom s nimi :)
24.02.2015

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.