Diskusia 1/1: Letuška

Filmová história scifi

Diskusia

Culter
Ale Zuna...´namačkaná?´... :) však tam žiadne mačky neboli... :) Pre mňa príjemný, oddychový text, okamžite ma bez zbytočných a nudných ´uvádzačiek´zaujal a až do konca nepustil. Trošku málo som dúfal, že bude opísané a vysvetlené to tetovanie, koľko ešte ´čistých´ ľudí existuje a hlavne, ako emzákov nakopať... ale tá trochu tajomna mi nevadí, rád si tieto veci domýšľam a prispôsobujem podľa seba. Spokojnosť. 9.
06.09.2014

Nadalan
Bolo to dobré, no niečo tomu chýbalo. Nejaké vysvetlenia. Napríklad, prečo sa to dialo práve tým postavám, ktoré dostali v príbehu priestor. Možno sa to dialo všetkým na svete, ale to mi z poviedky nevyplynulo. Ako sa šírila "nákaza"? Len tak? Počas čítania som si 1x pomyslela, že sa všetci "nakazil"i v jazere pri plávaní a 1x ma napadlo, že by za tým mohol byť sex/promiskuitný život. Ale tým to nebolo. Ako vyzeralo to tetovanie? Mali ho všetci rovnaké, alebo iné a len na tom istom mieste? Koniec bol prirýchly. Ale inak popis uvažovania hlavnej hrdinky ma bavil. Nasmiala som sa. Malo to dej a celý čas som bola zvedavá, čo bude ďalej.
08.09.2014

zuna
Ďakujem za hodnotenia, napísala som to tuším v roku 2010, keby som to písala dnes, asi by to vyzeralo inak :-)
11.09.2014

Kr4b
Páčil sa mi štýl, reálie a celkovo poňatie a uveriteľnosť, ktorú vo vlastnej tvorbe zrejme neuvidím. Text ma bavil a napäto som čakal, čo sa stane. A potom som čakal, prečo a ako sa to stalo. Ale to už som sa nedočkal. škoda, ale nevadí, ako oddychovka účel pní a hodnotenie 8 si to myslím zaslúži, byť tam viac vysvetlení (alebo som ich len prehliadol?) dám viac. V každom prípade, text sa dobre čítal a napriek tomu, že vo mne akosi nič nezanechal, je to dosť slušná práca.
11.09.2014

Kr4b
*plní :D
11.09.2014

Kr4b
Čaká nás ďalšia poviedka s podobnou tematikou 13.9.? :D
11.09.2014

jurinko
Toto uz som cital, nie? Prijemne aj vsetko, len ma dnes vyrusili styri veci - zvYjat sa, mejkup, ze citujes Trestny poriadok, ale napisala si Trestny zakon a fakt, ze fizli mali zaznam ich telefonatu (odkial?). Vsetko zasadne veci, vsak? :-D Okrem toho iba par slovosledov, ciarok, a podobne. A trosku nechapem, preco ona po "inseminacii" (alebo ako to nazvat, proste moment, od ktoreho mala na sebe znacku) vykrocila priamo do kukly, ked ostatni medzicasom este behali medzi ludmi. Ten vyvojovy cyklus, zda sa, nie je uplne premysleny. Kazdopadne sa to citalo prijemne, trosku banalitka, ale zlata a dobre napisana. Dal som 7
12.09.2014

zuna
Jasné,že si čital! :)To je neúspešný kandidát do zborníka: ďalší už bol úspešný,ale pre zmenu sa zborník neudial:) tak ked bude prázdno vytiahnem zo suflikua aj to:)
12.09.2014

zuna
Sama som zvedavá, kto nás prepadne 13.9.:-)
12.09.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami