Diskusia 1/1: Hulk - recenzia

2% 2021

Diskusia

Alexander Schneider
Hej, všimli ste si, že vo filme hraje aj Daniel Dae Kim (z Crusade z Babylonu 5) a dokonca sa vo filme ukázal dvakrát! Super!
16.07.2003

Stano Lacko
Super film. V tomto filme je vsetko co chybalo v ostatnych komixovych spracovaniach. Dialogy (spiderman), vyprava (spiderman), ... (spiderman). Ach, ak sa vam pacil spiderman, budete z tohoto filmu sklamany. Treba na neho trocha inteligencie. Proste je to perfektne spracovany komix. 10/10
17.07.2003

Roland Axenberg
Suhlasim so Stanom, Hulk je super komixovka, asi najlepsia a trochu komicke spracovanie hulka prekvapivo vobec nevadi, dokonca by som povedal, ze je to zamer:) Oplati sa vidiet uz len pre vizualnu stranku - naozaj spickove a inovativne su hlavne prechody medzi zabermi. Drama, psychologia, akcia s humornym nadhladom - super!!!
18.07.2003

Vlado Eisenhammer
No, musím priznať, že film ma v celku prekvapil. Spočiatku som nadával, že ten film musí byť jednoducho o ničom, ale po jeho zhliadnutí musím zmeniť svoj názor. V skutku sú tu riešené psychologické problémy, čo som nečakal, ale filmu to dalo aspoň hĺbku. Osobne ale nejako nežeriem to komiksové poňatie filmu. Záber z viacerých kamier skutočne miestami skôr narobil zmätok, takže nemuselo byť, ale filmu to nijak neublížilo. A čo sa týka trikov. Pre mňa bol HULK na fotkách z filmu dosť ako anima, ale vo filme bola tá plasticita celkom znesiteľná, navyše mi bola prirodzenejšia ako keby mal HULK vyzerať ako normálny neplastický a zároveň kožovitý človek. Zaujímavé je len to, že vždy keď HULK rástol vždy roztrhal všetko svoje oblečenie až na jeden kus. Ten bol vždy elastický, zaujímavé . Vo filme ma však zarazilo, ako došlo k samotnej nehode. Veď predsa keď niečo opravujem, tak nemám všetko pripravené ako by som robil experiment. Hádam to odstavím a rýpem sa v tom, poprípade ak nemôžem odstaviť, tak zabezpečím!! To však nemení fakt na tom, že film je v celku podarený. A D.Elfman tuším tesne pred komponovaním ústrednej témy (flauta a husle) pozeral na Totall Recall. Fakt dobrý filmík na predlohe komixu.
25.07.2003

Dusan "Muti" Kudrec (Anonym)
No dalo sa to pozriet. Ale aj tak. Co sa tyka spracovania comixov u mna vedie X-men a X2.
19.08.2003

Karol Szollos (Anonym)
Hulka som videl zatiaľ tri-krát, ale myslím, že to nebolo dosť.Je to perfektne vypracovaný film a tým myslím hlavne počítačové efekty! To s tým oblečením mohli domyslieť fakt lepšie, ale na kvalite mu to neubralo! Ak Muti tvrdí, že X-men a X-men2 sú lepšie ja hovorím, že je to iní príbeh a všetky tieto filmy sú perfektné! Nazdar
10.02.2004

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami