Diskusia 1/1: Opis

Podporte scifi.sk

Diskusia

Olex
Ahoj,
veľmi pekné opisy prostredia, ktoré akoby na chvíľu zamrzlo. Čo sa týka toho záveru, neporozumela som. Kto bol ten muž a prečo potreboval to srdce?
23.08.2026
Lucika
Fakt pekné opisy aj atmoška super :) len som na konci tiež zostala trochu sklamaná, lebo netuším, kto to bol a prečo zobral srdce.
23.08.2026
B.T. Niromwell
Malo to priam anime feel, veľmi dobré dynamické opisy, len ten koniec
23.08.2026
Veles
Ja som popravde ani nevedel jak to ukončiť :D musel som na chvíľu odbehnúť, a potom som už nemal čas :D
23.08.2026
xius
Mrtvy muz je milovnik anime a internetovy troll. Ale prehnal to a nastval niekoho ozaj drsneho, kto si ho nasiel v praci. Zhodou okolnosti je variaciou upira, ktory zerie srdcia. 🔥
...prepekne pomale odhalovanie sceny. Dobre zvoleny jazyk (ble, vety okolo jazyka!!), stavnato nechutne detaily a realisticky, kazdy z nas obcas nestihame zaver. :)
23.08.2026
search_for_fire
Opis je to naozaj šťavnatý, ale na úkor deja, ktorý sa tam ledva ukázal. Škoda, že si nemal viac času teda :)
23.08.2026
Temný Lord
Veľmi dobre nastavená atmosféra aj prostredie. Celé to bolo poňaté dosť záhadne, takže mne koniec neprekážal, aj keď by som rád vedel viac.
28.08.2026
Poviedku musíš najprv ohodnotiť aby si ju mohol komentovať.