Drea
Dobrý príbeh, ale tá časť, kedy ukradla meniaci sa lektvar mi prišla akosi zvláštna. Keď to urobila, bola ešte stále z časti pod vplyvom kúzla a nik jej nezabránil ho vziať? A aj keď potom bolo manipulačné kúzlo prelomené, nik jej nezabránil ten lektvar vypiť, aj keď jej predajca a kupujúci stáli priamo pred ňou? Jednoducho zvláštne a ťažko uveriteľné pre mňa. Tiež mi hlavná postava prišla plytká, jej emócie nedostatočne vyjadrené.
Ale na to, že bol príbeh napísaný behom jednej hodiny, tak je skutočne dobrý.
23.06.2026