Diskusia 1/1: Tovar

Podporte scifi.sk

Diskusia

cyberstorm
Macickaaa!!!
Also paradny pribeh. Taky Gaimanovsky trocha... Sice jedem ci dva zvraty mi tak uplne nesadli, ale upir, slender man a cica ich maximalne vynahradili...
21.06.2026
Nevada Vacho
Celkom zlate, pacilo sa mi
21.06.2026
pebu
Je to naozaj trochu Gaimanovske, za hodinku pekne zvladnuty pribeh so vsetkym, co ma pribeh mat.
22.06.2026
pebu
Je to naozaj trochu Gaimanovske, za hodinku pekne zvladnuty pribeh so vsetkym, co ma pribeh mat.
22.06.2026
Drea
Dobrý príbeh, ale tá časť, kedy ukradla meniaci sa lektvar mi prišla akosi zvláštna. Keď to urobila, bola ešte stále z časti pod vplyvom kúzla a nik jej nezabránil ho vziať? A aj keď potom bolo manipulačné kúzlo prelomené, nik jej nezabránil ten lektvar vypiť, aj keď jej predajca a kupujúci stáli priamo pred ňou? Jednoducho zvláštne a ťažko uveriteľné pre mňa. Tiež mi hlavná postava prišla plytká, jej emócie nedostatočne vyjadrené.
Ale na to, že bol príbeh napísaný behom jednej hodiny, tak je skutočne dobrý.
23.06.2026
yerry
Klasický piatok večer v Bratislave: Extrovertná kamoška ťa predá bezhlavému netvorovi v podzemí Starej Tržnice a ty nakoniec lovíš potkana pri kontajneroch :) 10/10
25.06.2026
Poviedku musíš najprv ohodnotiť aby si ju mohol komentovať.