Akty X sú späť + pravidelná aktualizácia

K vysielaniu Aktov X sa vracia ďalšia televízia ...
Podporte scifi.sk
PRAVIDELNÁ AKTUALIZÁCIA NA NASLEDUJÚCEJ STRÁNKE: http://xfilesnew.webzdarma.cz
K vysielaniu Aktov X, konkrétne k prvej sérii tohto úspešného seriálu, sa vracia ďalšia česká televízia. Tentoraz to bude televízia Prima. Od 1. apríla 2003 budeme môcť Akty X na Prime sledovať každý utorok okolo 21:50 hod.
Seriál sleduje pátranie dvoch vyšetrovateľov FBI, zvláštneho agenta Foxa Muldera (David Duchovny) a jeho kolegyne zvláštnej agentky Dany Scullyovej (Gillian Andersonová), ktorí spolupracujú pri objasňovaní prípadov, v ktorých figurujú hlásenia o nadprirodzených javoch, neidentifikovaných lietajúcich objektoch či o celosvetovom sprisahaní na utajenie pravdy o existencii mimozemského života.
V pilotnej epizóde (vysielanie 1. apríla o 21:50 hod.) obaja Mulder a Scullyová spolupracujú pri objasňovaní únosov skupinky mladých ľudí. Vyštudovaný psychológ Mulder tvrdí, že mladí ľudia boli obeťami mimozemských únosov, kdežto Scullyová sa ako doktorka medicíny snaží hľadať racionálne vysvetlenie. Skvelá znepokojivá epizóda, ktorá vás obratom zasvätí do sveta Aktov X.
Druhá epizóda pod názvom "Muž z Pentagonu" (vysielanie 8. apríla) nás zavedie do areálu Ellensovej vojenskej leteckej základne. Traumatické zážitky tamojších skúšobných pilotov vedú agentov k podozreniu, že piloti lietajú na stíhačkách, ktoré k letu využívajú mimozemskú technológiu. Mysteriózna epizóda ako má byť.
Vynikajúca epizóda "Hniezdo" (vysielanie 15. apríla) vyrozpráva príbeh krutého vraha, ktorý z tiel svojich obetí holými rukami vytrháva pečeň. Dôvod nikto nepozná. Všetky vraždy spája i skutočnosť, že obete boli nájdené za uzamknutými dverami a nik nevie, ako sa vrah dostal dovnútra. Bezradní vyšetrovatelia o pomoc požiadajú Muldera a Scullyovú. Agenti sa dopátrajú k desivým odhaleniam.
Štvrtou epizódou je záhadný "Informačný kanál" (vysielanie 22. apríla). Už v úvode epizódy sme svedkami únosu mladej dievčiny priamo pred očami jej malého brata i matky. Mulder, poháňaný spomienkami na únos svojej sestry, na mieste únosu nachádza dôkazy pôsobenia extrémne vysokých teplôt. Vzápätí vysvitne, že malý brat unesenej dievčiny reprodukuje zakódovaný signál neznámeho pôvodu.
Nález zohavenej mŕtvoly bezdomovca v piatej epizóde pod názvom "Čert z Jersey" (vysielanie 29. apríla) Muldera a Scullyovú privádza na stopu legendárnej bytosti, ktorá sa ukrýva v lesoch neďaleko Atlantic City v okrese New Jersey.
[Názov: Akty X. Produkcia: USA, 1993-2002. Žáner: Mysteriózny kriminálny dramatický seriál. Autor seriálu: Chris Carter. V hlavných úlohách: David Duchovny, Gillian Andersonová, Robert Patrick (2000-2002), Annabeth Gishová (2001-2002)]

X_Follower

X_Follower

Diskusia

ne (Anonym)
Je blbe,ze akty x ide tak neskoro primaci su sialeny.sorry ze nedavam mekcen
25.10.2003

Krycek (Anonym)
S tím vysílacím časem je to hrozné, ale jsou to Akta X, kvůli kterým udělám cokoliv.
30.05.2004

samantha (Anonym)
ja som to vyriesila proste si to natacam brdo to bude ale kaziet neviete nieco o DVD serialu
21.03.2005

Kornel Kadlubiak
Caute! Nemate niekto serial Akyt X stiahnuty? Dik
04.08.2008

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(1993)

Akty X