Pozitívny reset na IstroCone 2012

Plány sa plánujú, ľudia sa radujú. A tak sa nečudo, že sme sa za nejaké dlhšie obdobie absolútne nepohli. Nie, že by to bola chyba jedného, druhého, či n-tého člena našej neinštitucionalizovanej pseudo-organizácie scifi.sk, ale proste je to tak.
Panteón majstrov hrôzy
Preto stretnutia priamo na IstroCone 2012, ktorého súčasťou bol aj putovný con Parcon 2012, v zákulisí či v podnikoch okolo miesta konania tohto conu boli podnetné a inšpiratívne, takže sme si povedali, že keď už sa reštartujú jednotlivé seriály, filmové ságy, tak urobme reset aj my.
Prvou takouto zmenou, resp. novinkou je akvizícia Aldeberana ako priamoeho redaktora do sekcie spacenews, Šaňo opäť po x-tý krát sľúbil, že sa konečne na tie mockupy (nový vizuál scifi.sk) pozrie a ich aj dodá, ja som sľúbil, že opätovne spustím D7 verziu scifi.sk, a ako môžete vidieť aj som to už zrealizoval, no a z ostatných zainteresovaných sa nám žiaden prísľub dostať nepodarilo.
Nevadí, plány sú veľké, dúfajme, že nezostane opäť len pri tých prísľuboch ;-)
Diskusia: http://www.scifi.sk/diskusie/?t=2272
PS: Ja viem, že to trvalo...

Stano Lacko

Stano Lacko
Programátor a fanúšik najmä sci-fi literatúry. Stojí pri scifi.sk od jeho vzniku ešte ako fanúšikovský projekt o sci-fi seriáloch.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB