StarGate Infinity

Kreslený seriál z prostredia vesmíru StarGate.
Fantastická poviedka
4.
kolo
SGI
Americká TV spoločnosť FOX uvedie 14.septembra nový animovaný seriál StarGate Infinity. Bude to voľné pokračovanie známeho seriálu StarGate SG-1. Dej sa bude odohrávať asi 20-30 rokov od diania seriálu SG-1. V egyptskej hrobke je nájdená zvláštna bytosť menom Draga. Vojenský veterán Gus Bonner dostane za úlohu vrátiť túto bytosť späť na jej planétu. S tým mu majú pomôcť 4 kadeti StarGate akadémie. No niečo sa pokazí a všetci piaty sú obvinení zo zrady. Podarí sa im však pomocou hviezdnej brány utiecť. A tak sú nútený spolu s Dragom cestovať vesmírom a dokázať svoju nevinu.
Tvorcovia seriálu chcú pomocou tohto seriálu rozšíriť vesmír StarGate, bez toho aby porušili už existujúcu kontinuitu seriálu StarGate SG-1, alebo StarGate filmu. No ako sa už nechal počuť tvorca seriálu SG-1 Brad Wright, on sa na tomto seriáli nepodieľa a preto by sa ani animovaný seriál nemal brať ako CANON (takže je to podobné ako to bolo pri animovanom ST: TAS).

Dušan Kudrec

Dušan Kudrec

Diskusia

Peter (Anonym)
Bude to super a neviete kedy sa to objavi na SR alebo ČR Trhu? Ďakujem
12.06.2003

Dusan Kudrec (Anonym)
Na Slovensku? No neviem, ale velmi skoro to nebude. Tu nechodia ani take veci ako Batman, Superman ci Spiderman. Skor na FOX Kids alebo na Cartoon Network.
16.06.2003

Bati (Anonym)
Dobrá blbost
12.12.2003

feniX (Anonym)
Určite to bude super ale kedy to sem príde?

27.11.2005

Aldeberan (Anonym)
FeniX : je to hrozna blbost, SG pre velmi malinkate deti. dufam ze NIKDY
30.11.2005

chris (Anonym)
Toto som sa nemal dozvediet, prechadzat sa ma z dobreho kresleneho napadu na hrany, nie naopak... Ale ked to tvorcom nebude trapne, aj tak vypustia len dalsi z neuspesnych kreslenych serialov.
28.01.2006

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB