Batman: Biely rytier (2017)

Jokerove absolútne príčetný vyčíňanie. V Batmanovi: Bielom rytierovi uvidíme svet, kde bol najslávnejší zločinný klaun vyliečený zo svojho šialenstva, a staneme sa svedkami toho, ako sa tento muž, známy teraz ako Jack Napier, pokúsi vyliečiť mesto, ktoré kedysi terorizoval. Potom, čo sa zmieri so...

Info

Slov. názov Batman: Biely rytier
Orig. názov White Knight #1-8
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Jokerove absolútne príčetný vyčíňanie. V Batmanovi: Bielom rytierovi uvidíme svet, kde bol najslávnejší zločinný klaun vyliečený zo svojho šialenstva, a staneme sa svedkami toho, ako sa tento muž, známy teraz ako Jack Napier, pokúsi vyliečiť mesto, ktoré kedysi terorizoval. Potom, čo sa zmieri so svojou bývalou partnerkou Harley Quinnovou, uvedie do pohybu premyslene rozohranú kampaň, ktorá má za cieľ zdiskreditovať osobu, ktorú vníma ako hlavného nepriateľa Gothamu: Batmana. Napierova krížová výprava odhalí dlhoročnú korupčnú tradíciu v radoch gothamskej polície a premení jeho samého v mestského radného a občianskeho hrdinu. Keď sa však vynoria tiene minulosti, aby ohrozili jeho doterajšie úspechy, rozdiel medzi záchrancom a ničiteľom začína miznúť - a to ako v Jokerovom, tak v Batmanovom prípade ... a s tým mizne aj nádej na svetlú budúcnosť Gothamu.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Články

To najlepšie za rok 2020: Komiksy

Čítate komiksy? Prinášame vám výber tých najlepších žánrových komiksov z minulý rok. Takže či už je odpoveď áno alebo nie, možno sa necháte inšpirovať niečim z nášho Best of 2020 ;)

1 komentárov