Lesní duch (2013)

Súčasná Amerika. V lese pri skautskom tábore je nájdených pätnásť skautov a sedem ich vedúcich - všetci spáchali samovraždu. Jeden z mŕtvych chlapcov je priateľom Sparkyho Wallace, ktorého otec Jack vedie v Chicagu poľskú reštauráciu. Jack objaví súvislosť medzi samovraždami a smrťou vlastného dedka...

Info

Slov. názov Lesní duch
Orig. názov Forest Ghost
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Súčasná Amerika. V lese pri skautskom tábore je nájdených pätnásť skautov a sedem ich vedúcich - všetci spáchali samovraždu. Jeden z mŕtvych chlapcov je priateľom Sparkyho Wallace, ktorého otec Jack vedie v Chicagu poľskú reštauráciu. Jack objaví súvislosť medzi samovraždami a smrťou vlastného dedka, ktorý sa zabil v Kampinoskom pralese v Poľsku, keď počas druhej svetovej vojny bojoval proti nacistom. Jack a Sparky sa spoločne vydávajú do Poľska, aby odhalili desivé tajomstvo. Čo spôsobuje nezvládnuteľnú paniku ľudí v lese? Aby sa im to podarilo, musí hrôzu zažiť na vlastnej koži a dostať sa až na samú hranicu šialenstva.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Články

Graham Masterton - Lesní duch: Temnota sa ukrýva za každým stromom! (recenzia)

Anglický velikán nie len hororovej literatúry nám predstavil jeho podobu folk hororového románu. Ako dopadol pod našim drobnohľadom?

0 komentárov