Underground: Revoluce (2021)

Svet sa ponoril do temnoty, ale Praha City je šťastné mesto plné neónov a miliónov spokojných ľudí. Aspoň to tvrdia správy City News. Lenže aj redaktori všadeprítomného televízneho kanálu vedia, že pod povrchom buble revolta. Korporácie sa rozpadajú a po mnohých rokoch sa chystajú voľby, ktoré priná...

Info

Slov. názov Underground: Revoluce
Orig. názov Underground: Revoluce
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Svet sa ponoril do temnoty, ale Praha City je šťastné mesto plné neónov a miliónov spokojných ľudí. Aspoň to tvrdia správy City News. Lenže aj redaktori všadeprítomného televízneho kanálu vedia, že pod povrchom buble revolta. Korporácie sa rozpadajú a po mnohých rokoch sa chystajú voľby, ktoré prinášajú nielen slovné prestrelky, ale aj krv v uliciach. V tých uliciach, po ktorých vraj kráča Digitálny mesiáš, ktorý prišiel spasiť svet potom, čo čarodejnice zlyhali. Detektív Petr Vachten má ale iné starosti. Umierajú vplyvní ľudia a do City News prichádzajú informácie od ich vraha, ktorý si hovorí Zodiak. A čo je najhoršie - digitálna mládež prepadla čaru retrorapových verzií piesní Hany Zagorovej! Vitajte v postapunkovém svete Františka Kotlety, ktorý začaroval tisíce slovenských čitateľov a stal sa bestsellerom Lockdown v roku 2020, 2044, 2056, 2077 a v doplnenej verzii aj v roku 2103.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Články

Underground: Revoluce (recenzia)

Petr Vachten sa vracia, aby v hypermodernej Prahe budúcnosti vypátral tajomného Zodiaca. Asistovať mu pri tom bude suchý humor, bieda i lesk metropole a samorejme Hanka Zagorová!

3 komentárov

Ukážka: František Kotleta - Underground: Revoluce

Už máte svojho nového Kotletu? Nie? Tak vám možno práve táto ukážka pomôže rozhodnúť sa, či si ho zaobstarať alebo áno ;)

0 komentárov

Videá

Painting Book Cover Illustration (by Adéla Stopka)