Thief (2014)

Hráč bude ovládať postavu Garretta, majstra zlodeja, ktorý sa pohybuje v tieňoch Mesta (mesto sa volá Mesto, heh). V tomto meste proti sebe stoja 2 sily - Barón Northcrest a rebeli, hlas ľudu, ktorých vedie Orion. Mesto je plné biedy, chorôb, smrti. Ľudia sú potlačovaní a zúbožení. Barón hlása pokro...

Info

Slov. názov Thief
Orig. názov Thief
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Hráč bude ovládať postavu Garretta, majstra zlodeja, ktorý sa pohybuje v tieňoch Mesta (mesto sa volá Mesto, heh). V tomto meste proti sebe stoja 2 sily - Barón Northcrest a rebeli, hlas ľudu, ktorých vedie Orion. Mesto je plné biedy, chorôb, smrti. Ľudia sú potlačovaní a zúbožení. Barón hlása pokrok a nezastaviteľnú revolúciu v Meste, ktoré prehlasuje za svoje. Ľudia chcú slobodu, jedlo, život. Chcú vymaniť Mesto spod Barónovej tyranie. Pokiaľ niekto nezasiahne, ulicami sa bude liať krv. A práve ten, kto sa pokúsi zastaviť krviprelievanie, je Garrett.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Články

Cosplay of the Day - 29.03.2014

Na cone sa objavila aj takáto zlodejka.

0 komentárov

Cosplay of the Day - 27.01.2014

Dnes si prišla vašu pozornosť ukradnúť táto dievčina.

0 komentárov

Thief - nový trailer

Čas pred spánkom vám prišiel ukradnúť nový trailer na hru Thief. Tohto štvrtého pokračovania úspešnej hernej série sa dočkáme 25. februára.

0 komentárov

Thief reboot už vo februári

Reboot hernej série Thief od Eidos Montreal, publikovaný spoločnosťou Square Enix, zavíta do Európy 25. februára 2014.

0 komentárov

Videá

Trailer - VGX 2013 trailer
Trailer - gamescom 2013 trailer