Arcadian (2024)

V blízkej budúcnosti bol život ľudí na Zemi zdecimovaný. Paul a jeho dvaja synovia, Thomas a Joseph, žijú rozpolteným životom - cez deň v pokoji a v noci v mukách. Každú noc po západe slnka čelia neutíchajúcim útokom záhadného a násilného zla. Keď sa jedného dňa Thomas nevráti domov pred západom sln...

Info

Slov. názov Arcadian
Orig. názov Arcadian
Hodnotenie 60 % (1 hodnotení)
Anotácia V blízkej budúcnosti bol život ľudí na Zemi zdecimovaný. Paul a jeho dvaja synovia, Thomas a Joseph, žijú rozpolteným životom - cez deň v pokoji a v noci v mukách. Každú noc po západe slnka čelia neutíchajúcim útokom záhadného a násilného zla. Keď sa jedného dňa Thomas nevráti domov pred západom slnka, Paul musí opustiť bezpečie ich opevnenej farmy a nájsť ho. Nastane nočná mora, ktorá rodinu prinúti uskutočniť zúfalý plán na prežitie.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Minirecenzie

Roland Axenberg @martiner 11.05.2024 17:40:18
6
Tak trochu lowcostová verzia Tichého miesta s čudnými dejovými skratkami a ešte čudnejším hereckým prejavom Nicolasa Cagea, na čo sme si v poslednej dobe vlastne už zvykli. Má to však slušný hororový feeling a zopár naozaj desivých momentov (jama, ruka vo dverách).

Obrázky