Cloverfield (2008)

Pätica mladých newyorčanov sa ocitne zoči - voči príšere o veľkosti mrakodrapu, ktorá začne terorizovať mesto. Príbeh rozprávaný ich ručnou kamerou je svedkoch ich boja o prežitie.

Info

Slov. názov Cloverfield
Orig. názov Cloverfield
Hodnotenie 70 % (1 hodnotení)
Anotácia Pätica mladých newyorčanov sa ocitne zoči - voči príšere o veľkosti mrakodrapu, ktorá začne terorizovať mesto. Príbeh rozprávaný ich ručnou kamerou je svedkoch ich boja o prežitie.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Minirecenzie

xius @xius 28.01.2021 22:22:33
7
Bal som sa na urovni, uzil som si to bez trvalych nasledkov! :) Ku koncu to sklzava do takeho bezpecneho, cheesy pristupu, co je trochu skoda. Seriozny sat filmu sedel dobre. Ale mozno prave preto som po jeho dopozerani nemusel tyzden svietit na chodbe? Horor vhodny aj pre vydesenych scifistov! :)
Šaňo aka Babcom @axolos 19.11.2008 20:20:39
7

Články

Filmová história sci-fi, časť 7. (2000-2010)

Tak ako literárne aj filmové sci-fi sa začiatkom milénia dostáva do krízy. Originálnych námetov je čoraz menej a filmovej produkcii dominujú adaptácie komiksov, počítačových hier ako aj množstvo pokra...

14 komentárov

Novinky o pokračovaní Cloverfieldu a Avatarovi

Počas panelovej diskusie k Star Treku na WonderCone počas minulého víkendu padla na režiséra J. J. Abramsa aj otázka ohľadom pokračovania Cloverfieldu.

0 komentárov

Cloverfield

Cloverfield - meno aktu zaoberajúcim sa udalosťami z 22. a 23. mája v oblasti Manhattanu. Záznam, ktorý uvidíte pochádza z SD karty nájdenej neskôr v spomínanej oblasti.

1 komentárov

Editorial - Január 2008

{img,url,http://www.scifi.sk/images/images/p-6889.jpg}

0 komentárov

Videá

Trailer - Trailer