Matej Grula

Info

Prezývka matej.grula
Web:
Členom scifi.sk: 3 roky
Naposledy online: 25.08.2019
E-mail: matgrula@gmail.com
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 4
Články: 0
Poviedky: 2

Zbierka - ponúka

Matej Grula ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Matej Grula ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Matej Grula ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Učiteľ
Dakujem za rady :-)
02.04.2019 21:40:38

Balada o moduloch
Inak, škoda že sa na tejto stránke tak limituje formátovanie, dosť to zneprehľadnilo napríklad ten novinový článok, kde sú v origináli otázky tučným písmom a celé je to v kurzíve. A ďalšie veci...
03.03.2016 22:10:26

Balada o moduloch
Veronika, ďakujem za prelomenie ľadov, už som začínal byť dosť frustrovaný :-D K tej samovražde - presne ako napísala zuna, nebolo to nič, čo by plánovala alebo že by chcela upútať pozornosť. Skôr ako obeta, keďže pochopila, že je to jediné východisko zo situácie. A spravila to najrýchlejším a najdostupnejším spôsobom v danej chvíli. Ono ten svet sa aj mne viac-menej páčil, určite by to znamenalo veľký krok vpred pre ľudstvo, ak by sa odstránili tie negatíva. Podľa mňa k niečomu takému (prepojenie myslí) aj spejeme, čo bolo ovšem aj dôvod prečo som to napísal - už dlhšie mi chodila po rozume podobná vízia budúcnosti a mal som potrebu na to poukázať a upozorniť na možné riziká. Súhlasím, že na príbehu som mal asi ešte viac popracovať. Viem len o tom, že sa nemá zverejňovať do konca hlasovania (augusta daného roku) - to si myslela? Či ešte rok po? Ďakujem za názory :-)
03.03.2016 22:07:03

Minirecenzie

Matej Grula ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Matej Grula ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Ako by to vyzeralo, keby sa vyspelé civilizácie starali o tie mladšie? Dokáže roj pikorobotov, schopný manipulovať s atómami, naozaj čokoľvek? A dá sa napraviť chyba, ktorá môže znamenať koniec celej jednej planéty?
23.03.2019 14:16 Matej Grula scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Nesúťažná poviedka
Ako upútavka tentokrát asi najlepšie poslúži text samotného autora: "Poviedku som písal do súťaže Cena Fantázie 2015, kde skončila 54. zo 147 poviedok. Je pravda, že som ju dopísal v posledný deň, kedy sa dalo odovzdať, takže som nemal čas to "upratať", ale nejdem sa vyhovárať :-D Je zatiaľ najdlhšia akú som kedy napísal a prvá čistokrvná scifi. Pasáž o umelej inteligencii bola inšpirovaná článkom http://waitbutwhy.com/2015/01/artificial-intelligence-revolution-1.html - všetko sú to veľmi reálne hrozby."
20.02.2016 9:00 Matej Grula scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Slovenské poviedky