Dretnoth

Info

Prezývka dretnoth
Web:
Členom scifi.sk: 5 rokov
Naposledy online: 14.01.2020
E-mail: dretnoth@azet.sk
Skype: Dretnoth
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 28
Články: 0
Poviedky: 22

Zbierka - ponúka

Dretnoth ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Dretnoth ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Dretnoth ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Poviedky na počkanie XXXVII - Vyhodnotenie
Smel by som navrhnúť aby témy pre nasledovne PNP, boli volené tak aby očividne neviedli k hororovým príspevkom? Tento ''trend'' by mohol odradiť návštevníkov.
30.12.2019 19:21:30

Súťaž o knihu V tieni havrana - poznáme víťaza!
Súťaž: Svet pochádzajúci z hernej série Fallout (1 a 2) (2d izometric rpg). Poskytol námet na veľa príbehov zasadených do tohto prostredia, vyrozprávaných textom, artom, alebo modifikáciami či total converse. Je to satyra na ľudské barbarstvo ako na úrovni spoločnosti i jednotlivcov. (Keby len boli menej slepí...) Konce pre jednotlivé mestá sa menia podla toho čo hráč vykoná.
27.11.2019 17:34:55

Ďalšia výnimočná noc
Skoro som mal pocit, že nepatrím na túto planétu a že len snaha vystúpiť na svetlo je generálna urážka majestátu. Ale utešujem sa, že v každý porotca ktorému na danej veci až moc záleží je občas "tým zlým" ktorý nikoho nenechá prejsť. Ktorý je ako lev čo zhodí levíča do diery a kladie prekážky na jeho snahe dostať sa na hor. Dovtedy bude na neho zlý pokiaľ nevylezie nahor. Byť porotcom musí byť ťažšie ako sa zdá. Ale vážne, nepostnem veci hneď, poctivo na nich pracujem až do bodu, kedy si myslím: lepšie už to nebude.
11.08.2016 23:11:24

Ďalšia výnimočná noc
Inferio: Ahá... Myslím, že som pochopil, že nielenže sú zátvorky v nemilosti, ale týmto spôsobom sa mi ani nepodarí vyjadriť danú myšlienku. Aleš Horváth: Tvoje riešenie je najlepšie aké môže majster učňovi dať. Takto aspoň priamo uvidím chyby o ktorých neustále hovoríte a unikajú mi. (Prosím nekomentujte moje prirovnania.) Prepáčte, Twilight som nečítal. Tak dúfam, že to nevadí.
11.08.2016 23:11:07

Ďalšia výnimočná noc
Zdar. Vďaka za reakcie. Ako vidím zas sa zámer minul účinku. Totižto vety v tých zátvorkách nemali byť brané ako myšlienky, ale ako pocity. Ach jaj. Asi sa minulo zisteniu, že sa všetci traja veľmi dobre poznali zo spoločného nažívania v tom sídle. Mohli to byť rodinný príslušníci, ale to nám ta fotka nepovedia, ktorú si prezeral pred tým než prehral súboj. Či úmyselne, alebo nie to vie len on. Pokiaľ ide o tie zbrane tak.. hmm.. povedal by som asi že zbrane z krvi nie sú celokovové, takže nerezonujú tak ako kov. Pokiaľ by ich ovládali za pomoci vlastnej vôle tak by nebol problém urobiť čepeľ ostrú ako skalpel. Alebo upravovať hustotu aby v bode kontaktu aby zbraň mala najlepší účinok vzhľadom na svoj ciel. Podobne ako sa napne sval. Snáď to nieje moc Nerdy vysvetlenie. Ale inač vďaka, stále máš ešte ďalekú cestu k tomu byť dobrým autorom.
30.07.2016 12:42:05

Minirecenzie

Dretnoth ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Dretnoth ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Tak kapríka sa ti zachcelo...

PnP: Ryby sú chytrejšie než by si jeden myslel.

3 komentárov

Rudolf 2020

Mačo Santa je späť a ide na vec.

2 komentárov

Posledný mohykán a jeho večera

Krátke klišé o plavbe na lodi vo fantasy štýle.

3 komentárov

Rušh

Počas jedného nájazdu na jeden nepomenovaný dungeon v jednom magicko fantastickom svete.

7 komentárov

Igor a Melanchomer

Senilný vedátor, hrbatý asistent a ďalšie dielo skazy pripravené na súťažnú účasť. Nie je isté či to spôsobí skazu, alebo vezme skazu. (Paródia?)

5 komentárov

Kto je tu teda ten blázon?

Hľadanie riešenie na problém kedy obe protichodne prvky na riešenie súčasne sú áno i nie.

2 komentárov