Magda Medvecká

Info

Prezývka Magda Medvecká
Web:
Členom scifi.sk: 2 roky
Naposledy online: 3.08.2021
E-mail: medvecka.magdalena@gmail.com
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 126
Články: 0
Poviedky: 22

Zbierka - ponúka

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Drahé kamene
Rozmýšľam, či si zaslúžim až toľko chvály za poviedku "na počkanie" :D (ale som veľmi rada, že sa páči) lebo teda nad pokračovaním som priebežne rozmýšľala už od tej minulej, takže som mala nejaké detaily premyslené a plánovala som to napísať ako normálnu poviedku. Ale potom som si nevedela poradiť s klobúkom a uvedomila som si, že vlastne aj v minulej mal byť najšťastnejší deň života. Takže mi HB dosť nahral témou a povedala som si, že bude sranda skúsiť napísať pokračovanie na počkanie. :)
25.05.2021 22:14:58

Piatok
To bolo také príjemné feel good :) Mať tak takého Emila za kamaráta, to by bolo! :D
22.05.2021 21:55:46

Králik z klobúka
Rozkošné. Evka bola strašne sympatická a úplne som si predstavovala, ako rozpráva takým detským hlasom že ujoo. :D A aj ja teraz chcem špeciálny zošit na mapy rozprávkových krajín :O
22.05.2021 21:52:20

Jazero
Nie je to ani tak pokračovanie niečoho väčšieho, skôr je to z takého "sveta"? Už nejakú dobu rozmýšľam nad rozprávkami o princeznách vo vežiach a drakoch a drakobijcoch a drakobijkách. Takže to tak nejak zapadlo k tomu. :) Ja by som tiež rada vedela viac, ale trochu ztuha išlo dolaďovanie detailov. :/ Ak mi napadne, kto a prečo zaútočil na kráľa a aký vzťah bol medzi Pani a kráľom, tak sa možno pokúsim o dokončenie. :)
17.04.2021 23:34:18

Testament
V tých osobách/rodinných vzťahoch som sa trochu strácala, ale to je asi jediný nedostatok poviedky (a možno som len nepozorne čítala). Veľmi sa mi páčila atmosféra, pekné, jednoduché a dostatočné opisy prostredia a osôb, a bolo dosť zaujímavé sledovať, ako to plynulo vždy niekam inak, než som čakala, ale vlastne to stále dávalo zmysel. Dobre urobené :) A k ruke a kocúrovi ešte pridávam scénu so sudoku, ktorá bola asi moja top :D (Aj môžeme hádať, kam ukryla brošňu? ;) )
28.12.2020 00:27:26

Minirecenzie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Jazero

Mal to byť najšťastnejší deň jej života. Videla šťastné tváre rodičov, ktorých tiež obliekli do slávnostných šiat a nechali stál v prvom rade, tesne pod kráľovským trónom. (PNP)

9 komentárov