Magda Medvecká

Info

Prezývka Magda Medvecká
Web:
Členom scifi.sk: 2 roky
Naposledy online: 18.10.2021
E-mail: medvecka.magdalena@gmail.com
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 134
Články: 0
Poviedky: 25

Zbierka - ponúka

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Amulet
Text bez priamej reči má podľa mňa trochu inú dynamiku než s priamou rečou a príde mi plynulejší. Preto sa mi to páči :) To bol preklep, malo to byť "používať". :l Aj keď aj požívať magickú silu by mohol byť celkom zaujímavý koncept :D
29.09.2021 09:39:05

Výhodná kúpa
Oranžový/modrý plameň som pokladala za preklep a rozhodla som sa, že v mojej predstave bude modrý, lebo to sa mi páčilo viac. :D Trochu mi to pripomenulo Good Omens a Crowleyho auto. :) Bolo tam pár miest, kde som sa trochu zasekla, tiež mi chýbalo nejaké prepojenie toho detailu s drakmi, hlavne keď dovtedy to vyzeralo na v podstate reálny svet s len štipkou paranormálnosti. Ale všeobecne sa mi veľmi páči tvoj humor a aj to, ako si niektoré stereotypy trochu pootáčala (napr. väčšinou na sviatočných šoférov nadávame alebo si z nich robíme srandu a tu hlavná hrdina bohorovne prehlásila že ano, je sviatočný šofér a čo akože s tým spravíte? :D ) Môže byť, určite pošli aj niečo ďalšie ;)
27.09.2021 16:14:45

Amulet
Ano, učedník je čechizmus, aj mi ho podčiarklo, ale ani za boha som si nemohla spomenúť na iné slovo a už som nestíhala googliť. :) Trochu som sa obávala, že to vyšumí do prázdna, lebo pôvodný zámer bol, že bude ten kryštál používať, čiže by to bolo aj viac akčné. Lenže som nevedela ako začať, tak reku začnem tým, ako ho získal, lenže to sa nejako pretiahlo a na "používanie" už neostal čas. A presne som rozmýšľala aj nad tým, že HB sa to nebude páčiť, lebo tam nie sú dialógy, ale keď je človek sám niekde v strede hory, tak tam nie je veľa príležitostí na rozhovor :D Takže som dosť rada, že sa nakoniec páčilo. :)
27.09.2021 15:53:57

Bolo to dávno
Trochu neviem, čo napísať. Väčšinou sú tvoje poviedky také pomerne nadľahčené a humorné a/alebo feel good, ale tu mám pocit, že sa k tomu humoru pridalo trochu nejakého deep shit. Čo nie je zle! Páčilo sa mi to! Len to vo mne zanechalo pocit, že by si to zaslúžilo trochu rozpracovať a ešte prehĺbiť to hlboké, čo tam bolo naznačené a že chcem vedieť viac. Aj ten nápad s interpretáciou minulosti z nedostatočných dát sa mi dosť páčil :) Väčšinou je všetko v učebniciach podané tak jednoznačne, ale pravda je, že čím ďalej do minulosti ideme, tým menej toho máme a vieme a tu to bolo pekne naznačené.
25.09.2021 23:02:05

Tinderkrémik
Veľmi, veľmi som sa pobavila, text pekne plynul, bol to zaujímavý nápad a vedela som sa vcítiť do pocitov Dálie (hlavne keď chcela ísť domov). V skutočnosti neznášam takéto "basic b*tch" s dlhočižnými nechtami a afektovaným prejavom, ale vlastne sú skvelým podkladom pre humor a tu som si ju užila. Vlastne ani neviem, či tam boli nejaké chyby a to väčšinou značí kvalitu príbehu, keď som nemala čas nič hľadať. Takže veľmi dobre :)
25.09.2021 22:48:48

Minirecenzie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Dračie údolie 1/3

Jedna staršia poviedka, najfantastickejšie fantasy, aké som kedy napísala. :) Je dosť dlhá, takže to bude na viac častí. 1/3

4 komentárov

Amulet

PNP

5 komentárov

Jazero

Mal to byť najšťastnejší deň jej života. Videla šťastné tváre rodičov, ktorých tiež obliekli do slávnostných šiat a nechali stál v prvom rade, tesne pod kráľovským trónom. (PNP)

9 komentárov