Magda Medvecká

Info

Prezývka Magda Medvecká
Web:
Členom scifi.sk: 3 roky
Naposledy online: 25.09.2022
E-mail: medvecka.magdalena@gmail.com
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 166
Články: 0
Poviedky: 34

Zbierka - ponúka

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Drahokam v tme
Román by bol asi na zbláznenie :D myslím, že takýto štýl sa viac hodí na kratšie texty, možno niečo ako "básne v próze"? :)
20.08.2022 21:58:44

V čakárni
Má to všetky správne detaily, ktoré sa mi páčia (túlivé chápadlovité monštrum z pod postele, ktoré je emocionálnou podporou <3 ) a ten good feeling spojený s niečím potencionálne strašným je skvelá kombinácia. Ale tiež mi tam chýba niečo viac, čo by to scelilo. Čo je to za skúšku? Nejaké detaily o svete? Viem, že je to asi nerealistické (súdiac podľa vlastného prístupu k pnp), ale fakt by som bola rada, keby z toho urobíš riadnu, dlhú poviedku :D
20.08.2022 21:28:58

Drahokam v tme
Ten začiatok mal byť trochu iný, takže sa to asi dosť podpísalo na tej neurčitosti. Chcela som, aby nebolo hneď jasné, že je to vták vo vesmíre, že by to postupne nejako metaforicky prešlo do obrovských rozmerov. Ale predstaviť si to bolo ľahšie ako napísať :D Hej no, nejako som dnes nemala chuť písať dej a takéto veci sa mi dosť páčia. Aj keď mám pocit, že veľa ľuďom to až tak nevyhovuje :)
20.08.2022 21:22:58

Stretnutie
Ohó, ďakujem :) Tej atmosféry som sa trochu bála, lebo som mala pocit, že sa strašne snažím tam nejakú atmosféru urobiť a nie úplne mi to vychádza :D Tak som rada, že to nakoniec vyšlo. Rozmýšľala som aj o tých veciach okolo, aj keď sa nevošli. Ale teda išlo tak nejak o to, že keď sa zmenila na vlkolaka, tak sa zmenilo aj telo (DNA povedzme, ale magické pravdaže) a keďže ju čarodejnica hľadala ako človeka, tak ju nemohla nájsť (jej kúzla nefungovali, lebo používala veci s ľudskou "dna", ktorá už reálne neexistovala). A vlkolačica odišla s tými, čo ju premenili, lebo nevedela čo robiť? Vo zvieracej podobe sa správala viac ako zviera, preto odišla so svorkou. Aj keď v ľudskej podobe si na Kláru spomínala a tiež ju hľadala, len sa nevedela vrátiť, lebo sa stratila. K tejto chalupe sa potom dostala viac-menej náhodou. A trochu mystiky tam muselo byť, preto to bolo na výročie. :) Len toto všetko sa nedalo pekne zakomponovať v takom krátkom čase, dúfala som, že z toho vyjde aspoň to, že zmizla kvôli premene a že aj preto ju nemohla nájsť.
24.07.2022 13:33:20

Drakobijec
Pre mňa favorit kola. :) V podstate sympatickí hrdinovia (aj keď ožranov nemám úplne v láske), ale hlavne sa mi páčil ten humorný nádych. Myslím však, že nebol úplne vyrovnaný, začiatok mi prišiel menej vtipný ako koniec, ak by sa celá poviedka niesla v tom duchu, bolo by to top (alebo som sa možno len dobre nesústredila?). Boli tam také detaily, ktoré sa mi strašne, strašne páčili, ako keď robil pazúrom krúžky v zlate a potom ich chcel podplatiť alebo že Sonja išla s mini for fun, len aby videla, ako ho zožerie drak. :D A veľmi mi sadol aj jazyk a spôsob, akým to bolo napísané, bolo tam viacero veľmi pekných viet.
14.07.2022 12:51:50

Minirecenzie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu spacenews.