Magda Medvecká

Info

Prezývka Magda Medvecká
Web:
Členom scifi.sk: 249 dní
Naposledy online: 21.09.2019
E-mail: medvecka.magdalena@gmail.com
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 50
Články: 0
Poviedky: 5

Zbierka - ponúka

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Baran
ďakujem, som rada, že sa páči. nad tým sviatkom som rozmýšľala viac z toho "dátumového" hľadiska, tak mi ani nenapadlo to nejako jazykovo prispôsobiť. ale takých vecí by sa tam našlo asi viac. :) rozmýšľam nad tou súťažou už asi mesiac, len mám dosť rozbehané leto, takže som tak nejak nič nepísala ani neviem, či niečo stíham ešte upraviť, zajtra odchádzam zase preč, mimo počítača :( ale dúfam, že bude ešte ďalšie kolo, rada by som sa zapojila.
26.08.2019 17:11:01

Baran
baranodlak to mal byť najskôr, aj preto nakoniec skončil valach s otlačeným kopytom na ramene - ako prenos "prekliatia". Ale celkom sa mi v procese písania zapáčila myšlienka boha oviec a zvieracej obety (veľmi som tam chcela tú scénu s kopou vlny a krvavými rohami a ovcami dookola :D ), čiže ten odtlačok tam už tak celkom nesedí. ale to sú tie úskalia needitovania :) flinta je pekné slovo, ďakujem! tiež som rozmýšľala nad tou puškou, ale jediné, čo mi v tej rýchlosti napadlo ako alternatíva, bol prak s kameňom, a to sa mi zdalo až trápne neefektívne v boji s vlkmi. Obdobie si vlastne celkom dobre trafil, aj keď ja som si predstavovala skôr len takú všeobecnú staršiu dobu, nie presne 18. storočie. každopádne som rada, že to z toho textu bolo cítiť, aj keď to nebolo nijako špecifikované :)
26.08.2019 11:19:33

Rušh
Ja viem, že je to veľa kritiky na PNP, ale v podstate sa mi tam nepáčili 2 veci, jedna je gramatická chyba, ktorú robí veľa ľudí a druhá vychádza z pocitu, že som to nepochopila, a taký pocit u čitateľa nechce vyvolať asi žiadny autor. :) Nie je to zle napísané, len treba počítať s tým, že (normálnu) poviedku treba po napísaní ešte uhladiť a možno trochu „prispôsobiť“ publiku.
26.08.2019 10:16:35

Rušh
čo mi ale najviac vadilo bolo to, že ako neznalcovi D&D mi vlastne ušiel hlavný vtip/pointa príbehu, keďže netuším, čo znamená Leeroy Jenkins. chápem, že pre niekoho, kto to pozná, stačí spomenúť jedno slovo, aby sa pobavil a vedel o čo ide, a v podstate to v tom texte bolo použité dobre (vlastne sa mi dosť páčilo, keď tichý gladiár zrazu prehovoril a povedal len 2 slová a všetkých zaujal, prišlo mi to také akurát dramatické). ale ani scéna na konci mi nijako neosvetlila, ktorá činnosť bola ten Leeroy? stalo sa tam toho príliš veľa - bolo to s tým vozom? s tým, že zapriahli ľudí? ochranné kúzla? samovražedné vrhnutie sa medzi nepriateľov? ak by to bola poviedka určená primárne pre fanúšikov D&D okey, ale pre "širšie" publikum mi tam chýbalo niečo konkrétnejšie.
26.08.2019 10:14:25

Minirecenzie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

PNP
24.08.2019 20:20 Magda Medvecká scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Poviedky na počkanie
PNP
27.07.2019 20:16 Magda Medvecká scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Nesúťažná poviedka
Nočné návštevy chladničky nemusia mať na svedomí len vaši spolubývajúci.
19.04.2019 11:46 Magda Medvecká scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Nesúťažná poviedka
Už konečne dospej a nesprávaj sa ako vystrašené decko.
20.03.2019 14:19 Magda Medvecká scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Nesúťažná poviedka
Aký dobrý si bol počas roka?
20.02.2019 14:18 Magda Medvecká scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Fantastická poviedka