Magda Medvecká

Info

Prezývka Magda Medvecká
Web:
Členom scifi.sk: 1 rok
Naposledy online: 15.07.2020
E-mail: medvecka.magdalena@gmail.com
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 86
Články: 0
Poviedky: 12

Zbierka - ponúka

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Jazero
Ďakujem :) Zisťujem, že forma slovenských rozprávok mi je dosť blízka a hlavne takto v rýchlosti sa mi dobre píše. Ale sranda je, že hlavná inšpirácia tejto - veľký jeleň, pán lesa, je z Princeznej Mononoke od Miyazakiho, čo je japonský film :) A som rada aj za ocenenie príbehu, lebo vlastne asi do polky som nevedela, o čom píšem, len som ju chcela dostať na tú čistinu k jeleňovi :I
01.04.2020 18:37:00

Les
Páčil sa mi nápad, aj ako to bolo podané - cez knižku rozprávok o Zemi. Ale čo tí rodičia? To mi to naozaj kazilo. Neviem si vôbec domyslieť, čo sa s nimi mohlo stať. Napadlo mi akurát to, že otec začal mamu podvádzať a preto prestal bývať doma a mama plakala. Čo mi ale nijako nekorešpondovalo s príbehom a koncom. A nevidela som tam ani tú obetu, čo našla Monika.
01.04.2020 18:22:34

Odeána
Tak toto je môj favorit kola :) Veľmi pekne a kultivovane napísané, krásny svet a pekne skĺbené inšpirácie. A tiež taký smutno-krásny príbeh ako od Yayi, aj keď trochu inak. Za to opakovanie dejov by som dala o bod viac nad maximum, keďže také mám veľmi rada a tu to bolo veľmi dobre spracované. Vlastne mám asi len jednu výčitku – ten koniec v „realite“ by som nejako graficky oddelila. Možno to bol zámer, ale trochu som sa tam stratila a zrazu som si nevedela uvedomiť kde sme, čo sme. Ale na to by stačil nejaký grafický znak. A celkom ma pobavil tvoj komentár pri poviedke Spínač, že sa klaniaš pred rozsahom... Schválne som si to skopírovala do wordu - a tvoja poviedka je dlhšia asi o 1 400 znakov, čo je skoro celá normostrana. Vlastne je to najdlhšia poviedka zo všetkých. A to akože úplne nedostihnuteľne. Takže (ak si nepodvádzal, čo by ma nesmierne sklamalo) ty, priateľu, by si sa nemal klaňať nikomu.
01.04.2020 18:17:45

Kalamita
celkom dobrý katastrofický nápad, ale toho nadávania tam bolo na môj vkus trochu veľa. Pripadalo mi to, akoby hrdina nepoznal žiadne iné slovo. Ak už toľko nadávať, tak to aspoň obmieňať. A tiež ma trochu sklamal ten koniec typu zobudil sa, radšej by som ďalej sledovala "realitu" tej smrteľnej križovatky.
01.04.2020 17:51:27

Les dáva, les berie
Omg, fakt sme dali hrdinke príbehu rovnaké meno nezávisle na sebe? :D :D Ale teda, teraz vážne. Je to taká zvláštna poviedka a nie som si celkom istá, aké mám z toho pocity, hlavne z toho začiatku. Akosi mi ten úvod k tomu nesedel, aj keď logicky nie je mimo. Možno som mala pocit, že sa to nevie rozbehnúť? Ale koniec bol krásny a oceňujem, že si vymyslela takéto pokračovanie rozprávky o bračekovi-jelenčekovi. Bolo to celé také smutno-krásne a to sa mi vlastne dosť páčilo :)
01.04.2020 17:43:10

Minirecenzie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Klub synchronicity

Rad pred klubom sa hýbal pomaly, ale stabilne. V pravidelných intervaloch niekto vyšiel von, a ďalšieho vpustili dovnútra. Cez steny prenikalo len minimum hluku, ale vždy, keď sa otvorili dvere, dost...

5 komentárov

Jazero

PNP

4 komentárov

Piesok

Taká "trochu" oneskorená PNP, keďže cez víkend som nemohla písať, ale témy boli príliš dobré, aby ostali ležať len tak. Napísať a trochu ju upraviť trvalo tak 2 hodiny, čiže skoro ako PNP.

4 komentárov

ZBNB

Medzi obyčajnými ľuďmi žijú aj bytosti, ktoré kráčajú za hranicou reality, a hoci sa snažia udržať svoje svety oddelené, nie vždy je to možné. Blíži sa November a oni sa musia rozhodnúť, ako zareagujú...

4 komentárov

Súhvezdie líšky

Osamelý pútnik na cestách stretáva nečakaného spoločníka.

9 komentárov