Magda Medvecká

Info

Prezývka Magda Medvecká
Web:
Členom scifi.sk: 3 roky
Naposledy online: 26.01.2022
E-mail: medvecka.magdalena@gmail.com
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 156
Články: 0
Poviedky: 30

Zbierka - ponúka

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Blesky
Ja s tým popravde tiež nie som príliš spokojná. Veľmi sa mi to páčilo vizuálne, ale to sa mi asi nepodarilo až tak dobre preniesť na papier a potom som si uvedomila aj to, že vlastne sme tak nejak vpadli doprostred boja a vypadli uprostred boja. Väčšinou sa snažím uzavrieť to lepšie, ale dnes to celé išlo trochu sťažka. Čiastočne aj preto, že jednu poviedku s búrkou mám už napísanú a stále som na ňu spomínala :D
23.01.2022 20:18:39

Klaus
Tá nadväznosť na predchádzajúcu pnp ma potešila, podľa mňa je to super nápad! :D Ale štýlovo mi to vôbec nesedí, príliš šialené na mňa. Aj keď by som rada videla, ako sa Santa a ten druhý len tak preháňajú vesmírom :)
18.12.2021 22:43:06

Uprostred lesa
Bol to trochu pokus, s takýmto nejakým rozprávačom by som chcela pracovať, ale ešte som nevymyslela príbeh, ku ktorému by sa to hodilo. Rozmýšľam, že už si tak trochu začínam v hlave budovať svet, v ktorom sa odohrávajú rôzne príbehy. Táto poviedka a napr. aj tie dve pnp na pokračovanie o Jazernej pani si predstavujem v rovnakej "farebnosti", mohli by sa odohrávať v rovnakom svete. :)
18.12.2021 22:39:42

Náhodný výber
To bolo také milé! A tiež smutné, podobne ako tá od Niromwell. Veľmi sa mi páči, ako pracuješ s citmi a robotmi. Tento xiusovský štýl mi je veľmi sympatický :)
18.12.2021 22:30:24

Cesta
Zo začiatku som si myslela, že mi to nesadne, ale vlastne som sa celkom pobavila. Bolo to také zemité, dedinské, svižne napísané :D Len si asi nie som celkom istá, čo sa stalo na konci?
18.12.2021 22:24:36

Minirecenzie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu spacenews.