Magda Medvecká

Info

Prezývka Magda Medvecká
Web:
Členom scifi.sk: 5 rokov
Naposledy online: 9.10.2023
E-mail: medvecka.magdalena@gmail.com
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 176
Články: 0
Poviedky: 36

Zbierka - ponúka

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Nový domov
Ďakujem za komentáre :) Ano, myslím, že je to o praxi, uvedomila som si, že sa pnpčiek (ne)pravidelne zúčastňujem už pár rokov. A zároveň mi istým spôsobom vyhovuje aj to časové ohraničenie, lebo musím hodinu sedieť na zadku, sústrediť sa na jednu vec a nerozptyľovať sa blbosťami, ak chcem napísať niečo, čo má hlavu a pätu :D Neviem v takej rýchlosti vymýšľať nejaké veľmi invenčné zápletky, takže sa nečudujem, že sa to na niečo podobá. Už mi to bolo viackrát povedané :D Netvor je priamo inšpirovaný Over the garden wall a vlastne možno trochu aj príbeh. Príde mi to ako taký bežný motív, že máš nejaké zlé bytosti/bohov, ktorým musíš raz za čas prinášať obete, aby zvyšok spoločenstva mohol žiť v pokoji. Ale neviem, čo je zač, už som nerozmýšľala za hranice napísaného, aj keď občas ešte domýšľam veci. Poviedka nešla smerom, ktorým by som chcela, tak sa mi to už nechcelo riešiť. Veles, áno, to "zadupe" som si všimla v momente, keď som stlačila "uverejniť" :´)
26.11.2022 14:07:49

Nemocničná flóra
Súhlasím s Olex, bolo to také špinavé, nechutné a ten horor na konci, že ho vtiahol nejaký iný organizmus, to bolo už trochu moc na mňa :D ale zároveň ma posledná veta istým spôsobom potešila? že aj taký zúbožený závislák sa môže stať súčasťou niečoho väčšieho a užívať si pocit vetra a slnka na "koži". bol to podivne pozitívny záver :D
26.11.2022 13:53:00

Ich príchod
veľmi pekná poviedka. páči sa mi, keď sa ľudia tešia z takých maličkostí ako že by prišiel mrak a aj to, keď sa apokalyptický svet začne meniť a ten mrak by reálne mohol prísť. ale vlastne sa mi páčilo ešte viac, že prišli stromy. ostal po tom veľmi dobrý pocit :)
26.11.2022 13:48:38

Pod stromom
Veľmi sympatické, tiež ma potešilo, že to bolo niečo s dobrým koncom a pozitívnou náladou :) aj keď som sa trochu strácala v tom svete, kto kedy vyhadzoval tie odpady, ako ich zbierali a tak.
26.11.2022 13:45:39

Podobní
Myslím, že čo sa týka štýlu písania, táto sa mi z celého kola páčila najviac :) pekné využitie zvukov na opis činností. Len sa musím pripojiť k ostatným, že vlastne neviem, ako to skončilo. Chvíľu som rozmýšľala, že či nenatočil sám seba, lebo nad takým nápadom som rozmýšľala aj ja, ale teda asi nie :D
26.11.2022 13:39:43

Minirecenzie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu spacenews.