Silvia Demovičová

Info

Prezývka Lesana D.
Web:
Členom scifi.sk: 8 rokov
Naposledy online: 20.07.2016
E-mail: sdemovicova@gmail.com
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 9
Články: 0
Poviedky: 1

Zbierka - ponúka

Silvia Demovičová ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Silvia Demovičová ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Silvia Demovičová ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Skrat
Tiež vypol ľudskosť okamžite, čomu by inak predchádzalo niekoľkodňové agonizovanie a radenie sa s celým osadenstvom seriálu. Tiež si nie som istá, či by volal bratovi, že Elena je hore brkom, asi by mu to už bolo jedno. Bohužiaľ, nebolo mi ľúto ani Eleny, asi preto, že tam už len tak ležala a koniec. Čo sa týka štýlu, páčil sa mi. Čítala som viacero tvojich vecí, bavili ma. Asi musí byť ťažké písať fan fiction, už len preto, lebo ľudia majú s čím porovnávať. Tuším si chcela ukončiť ich trápenie. Neukončil to s Elenou náhodou niekto už v minulej sérii? Zdá sa mi, že už pred rokom odišla zo seriálu, tam niekde som prestala pozerať:-)
19.06.2016 17:16:18

Skrat
Neviem, či celkom objektívne zhodnotím dej, keďže som aj napriek už-dávno-nie-tínedžerském u veku odpozerala takmer všetky série. Skúsim sa tváriť, že seriál nepoznám:-) Pištu si pekne vykreslila ako typického upíra, ktorý sa nudí a nič ho nezaujíma (hoci v seriáli bol práve Stephen ten, ktorý do všetkého strkal nos a snažil sa spasiť všetkých a všetko a na tvári mal pri tom nekonečný výraz trpiteľa), generická bloncka je typická obeť. Dejovo by to celkom spadalo do seriálu, taký párminútový výrez. Veľmi sa mi páčia opisy, je to zrejme tvoja silná stránka. Pre mňa však bol pri čítaní problém v tom, že ani jednej postavy mi nebolo ľúto, ani som nečakala so zatajeným dychom, čo sa stane. Keď videl mŕtvu Elenu, ani sa nesnažil bežať k nej, pokúsiť sa ju oživiť, hoci ako upír mal dosť veľa možností. Nezbuntošil čarodejnice, vlkolakov a neviemkoho ešte v tom seriáli používali na vzkriesenie.
19.06.2016 17:09:21

Mesiac S Nova
Keby sa v texte ešte sem-tam objavila nejaká nadávka, tak približne takto by som si predstavovala, že by Melíško sumarizoval kolonizáciu Mesiaca.
13.02.2016 20:42:52

Časová bublina
Kruci, az spatne som si precitala komentare. Sorry, Jurinko, ze som vykradla Tvoj koment:-(
26.01.2016 18:15:06

Časová bublina
Mne to pripomenulo vtip o tom, ako bolo treba napisat pribeh, v ktorom pojde o nabozenstvo, sex, slachticky titul a tajomstvo a vitaz vytvoril: "Paneboze," zvolala kralovna. "Som tehotna a neviem, s kym to mam. " :-) Jurinko, Ty si mal ake zadanie? :-) V ramci absurdnych nanopoviedok to bolo ok.
26.01.2016 17:35:56

Minirecenzie

Silvia Demovičová ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Silvia Demovičová ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

I. - Most hláv

Prečo na Suchohrade popravujú toľko ľudí a o čom by si šepkali ich hlavy, keby vedeli hovoriť? Prvá poviedka tejto autorky na našej stránke je súčasťou väčšieho celku.

8 komentárov