Ingrid Zambová

Biela čarodejnica vznášajúca sa na vlne slobody

Info

Prezývka Ingrid Minčíková Zambová
Web:
Členom scifi.sk: 78 dní
Naposledy online: 13.04.2021
E-mail: ingrid.mincikova@gmail.com
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 9
Články: 0
Poviedky: 2

Zbierka - ponúka

Ingrid Zambová ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Ingrid Zambová ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Ingrid Zambová ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Liečba železom
Ahoj, Juraj, Tvoju poviedku som ako prvá hodnotila vysoko ( pred mojim hodnotením si mal 0). Komentár som hneď nechcela písať, lebo som mala výhrady a bola som zvedavá, čo napíšu iní. Chcem oceniť, že si sa na poviedke namakal. Tiež postupujem tak, že najprv urobím prvý nástrel a potom text "donekonečna" vylepšujem doplňovaním viet, či slov. Do deja si ma vtiahol a zaujal tak, že som ju bola schopná prečítať do konca. Gramatické chyby riešiť nechcem. Ak aj autor urobí gramatické, či štylistické chyby v texte, je tu korektor, ktorý navrhne lepšie riešenie. Mala som vážnejší dôvod prečo som Ti nedala plný počet, ale len 8: chýbali mi osobitosť a originalita. Až príliš sa mi Tvoj text podobal na Červenáka. Autor by si mal nájsť vlastnú jedinečnú cestu. Držím palce, aby sa Ti to podarilo :-)
13.04.2021 09:35:49

Uzdravenie
Goran, prísne hodnotenie.
07.04.2021 14:55:39

Uzdravenie
Ahoj, poviedka podľa môjho gusta. Tiež mám rada systematičnosť a jasnosť v písaní, keď viem, že každému slovu, každej vete čitateľ porozumel. Nemám rada umelú lacnú záhadnosť, či neúplnu vetu, len aby bolo napätie, či je potrebné a či nie. Nabrala si ma na udicu a držala si ma celý čas. Vôbec mi nevadí, že som niekde v polovici poviedky predvídala pointu. Pekné čítanie. Malé pravopisné chyby ( chýbajúca čiarka) sú odpustené. U mňa máš 9.
07.04.2021 13:03:17

Včelia kráľovná
Celkovo mám napísaných 5 poviedok v cykle Východisko alebo päť poviedok o víruse: Príčina, Včelia kráľovná, Zem, Výskum a Sedenie. Vznikli minulý rok počas prvej vlny pandémie. Prerušila som dokončovanie rozpísaných vecí (mimo scifi), pretože som potrebovala fantazírovať, špekulovať a rozmýšľať v nových intenciách a tak sa so situáciou a stratou slobody vyrovnať. No a bavilo ma to neskutočne. Ďakujem Vám za Vaše postrehy, pripomienky, názory a konštruktívnu kritiku. :-)
06.04.2021 19:26:54

Moja druhá šanca
Goran, neospravedlňuj sa a hlavne nikomu nič nevysvetľuj! Komenty sú len ďalšie názory, môžu a nemusia byť objektívne. Viera v seba a motivácia pre ďalšie písanie je pre umelca najdôležitejšia. Prajem veľa elánu, odvahy a dobrú ruku. Tvoje ďalšie poviedky som prečítala a páčili sa mi. :-)
06.04.2021 13:03:03

Minirecenzie

Ingrid Zambová ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Ingrid Zambová ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Včelia kráľovná

Pripravila som si reč o tom, prečo by som to mala byť ja, aké by mala Európa výhody, ak by ma vybrali, prečo som vhodná, aké mám povahové črty a aké sú moje silné stránky. Je to určite dôležité, veď m...

6 komentárov

Príčina

Spoza kameňa vylezie vysoký svetlovlasý muž s puškou namierenou na mňa a pýta sa: “Kto ste a čo tu robíte?” Chcem na neho namieriť talizman a potom mi napadne, že ak ma zasiahne, nebodaj zastrelí,...

6 komentárov

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať...