Ajka

Info

Prezývka Adri11
Web:
Členom scifi.sk: 11 rokov
Naposledy online: 5.02.2017
E-mail: 2cjs_adri@azet.sk
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 4
Články: 0
Poviedky: 0

Zbierka - ponúka

Ajka ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Ajka ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Ajka ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Výkupné
Neviem, či som sa mala smiať, ale mňa to veľmi pobavilo. Super karikatúra! Škoda, že to nebolo viac rozvité, pokojne by som čítala ďalej!
14.01.2017 15:10:21

Les
Mňa by celkom zaujímalo, či aj žena bola vrahyňa. Na nebezpečne vysokú mieru smrti mini poviedka napísaná prekvapivo živo! :D A keďže mám povolené súdiť, tak ťa idem na verejnosti pokarhať za vetu: Nemohla proste prijať jej osud z mojich rúk?, kde má byť správne použité "svoj osud" :D Toť vše, lebo ostatné je super!
07.01.2017 13:21:25

Kráľova záhrada
Sama hľadám miesto, kde by som mohla zverejniť nejaké svoje práce, tak sa obzerám :) Prebehla som si najlepšie hodnotené poviedky a čuduj sa svete (poprípade nečudo :D ), si medzi nimi. Okrem toho som fanúšikom scifi, bude mi tu dobre. ;)
02.12.2012 11:27:17

Kráľova záhrada
Výborné, časom mi klesala sánka, časom ma premáhal pocit zúfalstva a menejcennosti, že na podobný výkon by som sa asi nikdy nezmohla, aj keď už nejaký ten piatok píšem tiež :D Tvoj štýl mi pripadal veľmi blízky, keďže aj ja sa často vyžívam v zložitejších a kvetnatých vetách. Text bol prehľadný a dobre čitateľný, miestami mi však prišiel zbytočne komplikovaný. Musela som byť celý čas v pozore, aby som neprešvihla nejaký podstatný fakt a priznám sa, občas som si nejednu vetu musela prečítať aj dvakrát a celú poviedku som zvládla minimálne so štyrmi prestávkami. Nedarilo sa mi zhltnúť ju na jeden raz, aj keď som sa naozaj snažila. :D Ale napriek tomu sa musí uznať, že prepracované a premyslené bolo všetko úžasne. Hodnotenie jedine za 10!
01.12.2012 20:13:32

Články

Ajka ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Ajka ešte nepridal žiadnu poviedku.