Diskusia 1/1: V bare

Filmová história scifi

Diskusia

B.T. Niromwell
Veľmi pekný nápad, správne som spoznala Majstra N? :D Ešte by to chcelo vložiť nejakú zápletku, nech máme plnokrvný príbeh
29.06.2024
xius
Oho, napad prepekny, len presne - chyba zapletka. V PNP nutne byt nemusi, ale tu sa to uplne pyta. Ved ake obchody a podvody sa v takom bare denne urcite deju! :)
29.06.2024
YaYa
Mne ten anekdotický formát práveže až tak neprekáža. Je to pekná variácia na tému, a páči sa mi, že od začiatku vidieť, že poviedka mala plán. Možno by to ale lepšie v PNP vyniklo, keby sa odkazovalo na známe vesmíry - natvrdo by Gandalf chľastal s Hulkom a Mužmi v čiernom - bolo by to konkrétnejšie, aby čitateľ hneď vedel, čo si predstaviť a aj tebe by to šetrilo čas s vymýšľaním veľkého mnosžva postavičiek.
Postava barmana inak pošteklila zvedavosť, chcela by som o ňom vedieť viac ;)
30.06.2024
Vivid
Ďakujem za komentáre a rady :)
Nemala som v pláne dávať zápletku ale určite by sa s tým dalo vyhrať ak by bolo viac času.
Ako to bolo myslené s tým Majstrom N?
Nápad so známymi knižnými postavami znie super :) ale nechcela som okrádať už existujúce príbehy. A keďže mi vymýšľanie mien až tak nejde (máte nejakú dobrú radu ako vybrať postave meno?) tak som tam nechala len anonymnú skupinku ľudí. Tak to väčšinou býva, že sa vzájomne nepoznajú.
Teší ma, že barman zaujal :)
03.07.2024
Avery
Veľmi sa mi páči celý tento minipríbeh, škoda, že nie je trochu dlhší. S radosťou by som si pozrel, ako sa jednotlivé svety konfrontujú. V každom prípade je to fantastický nápad, ktorý stojí za to rozvíjať. Dúfam, že sa s týmito postavami stretneme ešte v ďalších poviedkach.
09.07.2024

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.