Diskusia 1/1: Polnočný trh

Podporte scifi.sk

Diskusia

YaYa
Táto poviedka ma prekvapila, lebo téma mi skôr evokovala urban fantasy, magické zákutia, obchodíky s kúzlami. Kyberpunk k tomu ale sadol a spestril to. Samotný dej ma zaujal trochu menej, je to v podstate len scéna bez pozadia, a nevieme, prečo sa deje, čo sa deje. Ale tak za hodinu sa všetko nedá.
21.06.2026
Nevada Vacho
Celkom mätúce, dosť ťažko sa mi čítalo ale má to potenciál
21.06.2026
Poviedku musíš najprv ohodnotiť aby si ju mohol komentovať.