November

Panteón majstrov hrôzy
November je obyčajne tým mesiacom, kedy už filmové spoločnosti dávno vystrieľali všetky letné bomby a čaká sa na tie vianočné. Premiér je všeobecne málo a tých scifi, ešte menej. Konkrétne dve. Alebo lepšie povedané jedna - Matrix: Revolutions. Tou druhou je animovaný film od Pixaru - Finding Nemo (Hľadá sa Nemo), ktorý síce nie je scifi, ale predpokladám, že každý z nás ho bude chcieť vidieť. Matrix ukončí svoju púť celosvetovou premiérou 5. 11. 2003 a my sa vám budeme snažiť priniesť recenziu medzi prvými.
Keďže tu máme také veľké sucho (ktoré trvá už asi pol roka;) rozhodli sme sa oceniť prácu nášho kolegu Mutiho cenou Najlepší pracovník redakcie scifi.sk za roky 1999 až 2099. Keďže je chlapec skromný a po cene netúži, stačila mu tabuľka s nejakým číslom. Z výrazu jeho tváre sa dá čítať odhodlanie vydržať a ostať na špici pelotónu.
Naša poviedková súťaž v spolupráci s Fatheonom sa celkom slušne rozbieha. Prvé poviedky k nám už dorazili, no ten pravý nápor ešte len očakávame, keďže budú určite všetci namiesto Mrázika a Perinbaby pozerať radšej do obrazoviek monitorov a písať poviedku. Veď možnosť sfilmovať amatérsku poviedku, a to dokonca digitálne, sa nenúka každý deň.

Wyktor Tepes

Wyktor Tepes

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami