Nerd Space (2020)

Video podcast z dieľne scifi.sk o fantastike, popkultúre a vede. Rozhovory s ľuďmi z fandomu a mimo neho, besedy, názory a komentáre k aktuálnemu dianiu vo svete fantasy, science fiction a hororu.
EPIZÓDA: České vydavateľstvá fantastiky: Diskusia a edičné plány I. (České vydavateľstvá fantastiky: Diskusia a edičné plány I.)
PLOT
Do najnovšieho NerdSpacu prijali pozvanie českí vydavatelia knižnej fantastiky, ktorí dlhodobo pôsobia aj na našom trhu. Spolu s nami sa môžete pýtať Alexandry Petákovej z Fantom Printu, Alberta Balatku z Laser-books, Romana Tilcera z Medusy a Veroniky Marhounovej z Planety9 aký bol pre nich minulý rok, aké mali predaje, čo boli ich najúspešnejšie tituly a ktorým titulom sa naopak vôbec nedarilo? No najmä, čo chystajú do roku 2022 a ďalej a či bude dotlač vašich obľúbených vypredaných titulov? Príďte si aj vy pozrieť diskusiu s vydavateľmi nielen o ich radostiach a trampotách, ale aj o tom, aké knižné a autorské projekty chystajú na tento rok. V pondelok, 28. 2. 2022 o 19:00 na kanáli www.twitch.tv/scifisk.
Filmová história scifi

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
SYNOPSIA / OBSAH
Do najnovšieho NerdSpacu prijali pozvanie českí vydavatelia knižnej fantastiky, ktorí dlhodobo pôsobia aj na našom trhu. Spolu s nami sa môžete pýtať Alexandry Petákovej z Fantom Printu, Alberta Balatku z Laser-books, Romana Tilcera z Medusy a Veroniky Marhounovej z Planety9 aký bol pre nich minulý rok, aké mali predaje, čo boli ich najúspešnejšie tituly a ktorým titulom sa naopak vôbec nedarilo? No najmä, čo chystajú do roku 2022 a ďalej a či bude dotlač vašich obľúbených vypredaných titulov?
Príďte si aj vy pozrieť diskusiu s vydavateľmi nielen o ich radostiach a trampotách, ale aj o tom, aké knižné a autorské projekty chystajú na tento rok.
V pondelok, 28. 2. 2022 o 19:00 na kanáli www.twitch.tv/scifisk.