Bojisko Zem (2000)

Natočené podľa románu zakladateľa scientológov L. Ron Hubbarda. V tomto akčnom sci-fi filme hrá John Travolta úlohu Terla, vodcu rasy mimozemšťanov Psycholov, ktorí sa v budúcnosti zmocnia Zeme a zlikvidujú takmer celé ľudstvo. Travolta takto povzbudzuje svoje mimozemské jednotky k likvidácii ľudí: ...

Info

Slov. názov Bojisko Zem
Orig. názov Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Natočené podľa románu zakladateľa scientológov L. Ron Hubbarda. V tomto akčnom sci-fi filme hrá John Travolta úlohu Terla, vodcu rasy mimozemšťanov Psycholov, ktorí sa v budúcnosti zmocnia Zeme a zlikvidujú takmer celé ľudstvo. Travolta takto povzbudzuje svoje mimozemské jednotky k likvidácii ľudí: "A šťastný lov!" Niektorí ľudia inváziu prežijú a začnú organizovať odpor voči mimozemšťanom.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Články

Bojisko Zem vyhralo... Maliny!

Bojisko Zem, celou SF komunitou bezhranične milovaný sa dočkal aj oficiálneho ocenenia. Dostal takmer všetky Zlaté maliny, ktoré mohol!

1 komentárov

Bojisko - malinčie

Travoltov plánovaný triumf Bojisko Zem po brisknom premenovaní na Hnojisko Zem čaká ďalšie brutálne pokorenie - stať sa rekordmanom v boji o titul Najhorší film roka.

1 komentárov

Battlefield Earth

Do kín sa blíži prvá časť budúcej trilógie s Johnom Travoltom v hlavnej úlohe. Čaká nás nová kultová séria, alebo len rozprávka za "pár" miliónov dolárov?

23 komentárov

Videá

Trailer - Trailer 1