Martin Hlavňa

Každý autor vkladá do príbehu niečo jedinečné. Kúsok samého seba, obraz svojho vnútorného sveta.

Info

Prezývka martin.hlavna
Web:
Členom scifi.sk: 335 dní
Naposledy online: 8.03.2023
E-mail:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 45
Články: 0
Poviedky: 6

Zbierka - ponúka

Martin Hlavňa ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Martin Hlavňa ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Martin Hlavňa ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Lovkyňa v Snivoklanu
Ospravedlňujem sa za neskoršie hodnotenie, ale mám toho teraz celkom dosť, tak sa postupne dostávam k poviedkam :) Miestami som sa strácal a musel som sa pár riadkov vrátiť, aby som sa našiel. Mimo toho to bolo fajn, páčil sa mi plot twist na záver - aj keď by mohli byť tie úmysly dopredu naznačené. Hádanku som trochu nepochopil xD
03.03.2023 13:07:04

Magické oči
Ospravedlňujem sa za neskoršie hodnotenie, ale mám toho teraz celkom dosť, tak sa postupne dostávam k poviedkam :) Dobrá voľba miesta - nová planéta je vďačný námet. Po technickej stránke sa občas našla nejaká drobná chybka v gramatike, ale to je pri PNP pochopiteľné. Možno by som privítal viac striedania krátkych a dlhších viet hlavne v tej akčnej scéne so škriabaním očí. Čo sa týka témy tak metaforické poňatie mi vôbec nevadí, ale bol by som radšej ak by to prepojenie bolo výraznejšie a nejak v náznakoch pretkané celou poviedkou (napr. v tej pozitívnej fáze by mohlo byť spomenuté ako jej láska kvitla a potom neskôr, keď odišiel by zas vädla a schla a menila sa na nenávisť.)
03.03.2023 12:57:48

magická univerzita
Ospravedlňujem sa, že tak neskoro, ale mám toho teraz dosť tak sa postupne dostávam k poviedkam :) Technická stránka poviedky (čiarky, uvádzacie vety a sem-tam gramatika) dosť kríva, ale v rámci PNP to je skôr tak na okraj. Evokuje mi to však to, že tie veci ešte nemáš zažité, tak v prípade nejakej dlhšej poviedky mimo PNP si na to určite daj pozor. Príbehová linka je fajn, koniec som nemal problém pochopiť. Aspoň myslím. Akurát som si není veľmi istý, s ktorou témou súvisí xD
03.03.2023 09:32:24

Baskumin
Páči sa mi nápad a príbeh. Koniec trochu kríva, lebo nebolo by nič rýchlejšie ako podrezať hrdlo pred útekom... a asi by to aj protivník urobil.
28.02.2023 17:09:09

Rastlina izbová
To, že sa zmenila na rastlinu som pochopil, ale veľmi mi tu ubieha logika. Rád by som vedel prečo sa zmenila na rastlinu, aj keď bola teda spúšťačom zima, v niečom musela byť príčina. Ale inak bola atmosféra fajn, páčilo sa mi, že to bolo z pohľadu sestry.... aj keď možno by som uvítal viac narážok na to, že sa s ňou niečo deje.
28.02.2023 17:03:59

Minirecenzie

Martin Hlavňa ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Martin Hlavňa ešte nepridal žiadnu spacenews.