Rondan

Začínajúci autor, vášnivý čitateľ a zberateľ kníh, filmový maniak, stúpenec tvrdej muziky a zarytý fanúšik fantasy a sci-fi vo všetkých jeho podobách.

Info

Prezývka Rondan
Web:
Členom scifi.sk: 2 roky
Naposledy online: 30.11.2023
E-mail: romanbatovsky1992@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/roman.batovsky
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 3
Články: 0
Poviedky: 3

Zbierka - ponúka

Rondan ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Rondan ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Rondan ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Pliaga
Ďakujem každému, kto si našiel čas a poviedku si prečítal, takisto som rád za vašu kritiku a postrehy! A Terry, áno. Plánujem sem zavesiť aj Posledné knieža. Ale už by som rád konečne niečo napísal aj pre Fantastickú poviedku tu na scifi.sk :D
22.03.2022 22:35:40

Fantastická poviedka pokračuje
Pozdravujem, chcel by som sa spýtať, či pokračuje súťaž aj v roku 2022?
11.01.2022 21:08:27

Utopený hriech
Ďakujem všetkým za hodnotenie a postrehy!!! Terry Chrapúňzel - áno, táto poviedka je z cyklu poviedok o Romivojovi a Mildirovi, pracujem na ďalších, rovnako tak aj na románe o týchto dvoch hrdinoch. A ako si spomínal tú Cenu fantázie, tak poviedka sa jej zúčastnila v roku 2020, po prvom kole bola na tom bodovo celkom dobre a skončila na 11. mieste, ďalej ju však porota neposunula. A priznám sa, že to bola moja prvá poviedka, ktorú som kedy napísal. Ako každý začínajúci amatér som začal hneď s románom a vrhal som sa na väčšie sústa, no vďaka súťažiam, ktorých sa snažím aktívne zúčastňovať v rámci svojho času a fantázie, som sa s poviedkami viac stotožnil a hodia sa mi aj ako dobrý úvod do neskoršieho písania o týchto dvoch. S tým, že hrdinov je ťažšie rozoznať naprosto súhlasím, poviedku som vystaval príliš neutrálne a o ich pozadí som sa nezmienil. Všetko však hodlám napraviť v nadchádzajúcej/cich poviedkach!
04.12.2021 15:24:33

Minirecenzie

Rondan ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Rondan ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Posledné knieža

O osude Dagaru má rozhodnúť jeden jediný súboj. Kniežací stolec však okrem vládcu ťaží aj kliatba, ktorá pretína cesty mnohých. A tí nebažia len po moci, ale aj po sláve či krvavej pomste.

7 komentárov

Pliaga

Poviedka, ktorá sa umiestnila na 2. mieste v českej poviedkovej súťaži Sardenské legendy. Téma ročníku: Démoni všedného dňa.

7 komentárov

Utopený hriech

Romivoj a Mildir, nerozluční druhovia v bitke i pitke, cestujú nebezpečným pohraničím Slavarie za splnením dôležitého poslania, ktoré im zveril majster Velmiryon. Cesta je však dlhá, plná nástrah a ne...

8 komentárov