Olex

Písanie mi robí radosť. Samozrejme si rada prečítam i tvorbu iných autorov. Teším sa na vzájomné reflexie:))

Info

Prezývka Olex
Web:
Členom scifi.sk: 1 rok
Naposledy online: 22.03.2023
E-mail:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 136
Články: 0
Poviedky: 13

Zbierka - ponúka

Olex ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Olex ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Olex ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Za česť a slávu.
Ahoj, poviedka mala dobré tempo, pobavila som sa, aj keď bol hlavný hrdina hrozný mameluk:)
16.03.2023 19:55:34

Slnko vyšlo na západe
Ahoj, poviedka sa dobre čítala, páčila sa mi. Ak by som nepochádzala z juhu, kde ľudia hovoria tak, že slovosled je pozmenený, to básnické pojatie dialógov by mi asi vadilo. Pokiaľ by mala byť v poviedke poetika, neriešila by som to formou dialógov, ale napr. bla bla verše, Zavrel zošit, už ho oziabali prsty, premýšľal, ako strávi zbytok večera. A ešte do popisu priestoru a pocitov by som ju dala.
16.03.2023 19:43:11

Vražda na planéte Kreos
Ahoj, celkom zaujímavá postavička toho detektíva „Aroganta“. Mohla by to byť dobrá poviedka, ak by si na nej ešte popracoval. Okrem toho, čo píšu čitatelia vyššie, by som ešte navrhla, aby mal detektív nejakú pridanú hodnotu, niečo kvôli čomu by ho čitatelia mali radi.
16.03.2023 19:01:45

FREYA
Ahoj, áno, poviedka bola veľmi pekne spracovaná. Zdalo sa mi, akoby bol rozprávač niekto, kto čarodejníka miluje, kto sa na neho pozerá so zhovievavosťou, keďže aj morbídne pasáže boli opísané s citom. Záveru tiež nerozumiem. Po vypití skutočnej podstaty človeka ho zabila. Hm...To znamená, že jej skutočnou podstatou je zlo (že je chladnokrvnou vrahyňou by potom malo byť spomenuté už niekde pred tým, než ho zabila, aby to čitateľ pochopil). Ešte by som chápala, keby ju onen muž zabil a ona by po vypití skutočnej podstaty človeka (tu by to bola zmes dobra a zla) z pomsty zabila.
10.03.2023 15:15:22

Medailón
Ahoj, výborne napísané, dobre sa to čítalo. Čo sa týka príbehu samotného je dosť čiernobiely. Ema je tá zlá, Veronika je tá dobrá. Takže keď Ema v závere dopadne ako dopadne, chýba čitateľovi nejaká emócia, si hovorí, ktovie čo by ešte tej úbohej dievčinke porobila.
10.03.2023 11:53:50

Minirecenzie

Olex ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Olex ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Dlh

PNP

9 komentárov

Prekliata

Roleta na okne je spustená a zatiahnutá. Zachumlám sa do teplej deky. V prítmí maličkej izby sa cítim o niečo bezpečnejšie. Každá sekunda mi zabodáva pod nechty ostré ihličky.

6 komentárov

Nenarodený príbeh

PNP

9 komentárov

Nápadníci

PNP

5 komentárov

Zvonár

PNP

5 komentárov