Vivid
Zaujímavý nápad, ale zdalo sa mi, že náboženské prvky tu boli trochu nasilu, nepôsobilo to prirodzene, hlavne v rozhovoroch. Dozvedeli sme sa len málo o tom, čo sa stalo predtým, ale dalo sa to domyslieť. No zaujímala by ma aj táto časť sveta. Spojenie fantastiky a náboženstva mne osobne nevadí, ale je to citlivá téma a ťažko sa spracováva. Držím do budúcna palce a snáď kritika neodradí.
18.05.2026