Unknown

Who am I? You got to go in deep and pull out the thing like that movie where the thing came out of the stomach and ate the people on the fkg spaceship. May they rest in peace.

Info

Prezývka glurg
Web:
Členom scifi.sk: 221 dní
Naposledy online: 21.04.2022
E-mail:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 3
Články: 0
Poviedky: 0

Zbierka - ponúka

Unknown ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Unknown ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Unknown ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Na sever
Postrádam napätie. K takýmto scénam by sa mi hodila viac snaha vytvoriť dusnú bojovú atmosféru, ako vykecávanie sa postáv o ničom, vrátane démonov. „Dnes si pochutím na vašich ustrašených dušiach." - ocenil by som, keby to urobil skôr spisovateľ s čitateľom.
13.03.2022 09:21:53

Biele dvere
"Po chvíľke vášnivého láskania mojim jazykom som cítil, ako na ňu prichádza uspokojenie." Priznam sa, ze tu som sa nevedel prestat rehotat. Neviem, ci to bol zamer, ale takyto kostrbaty opis ''toho'' som este necital. Akym jazykom ju lizes, ked nie svojim? "Prichadza uspokojenie" - uff, to sa kto kde takto vyjadruje? Vazne to na mna cele posobi strasne smiesne. "Svoju pýchu", alebo "moja mužnosť bola prekvapivo opäť schopná akcie". No nedalo mi sa neozvat, kedze pisem porno poviedky.
07.03.2022 22:05:51

Desátý model, díl 3.
Prve, co mi napadlo po krvopotno docitani, bolo slovo ''spam''. Ale ze by niekto spamoval sam seba? Precital som si poviedku este raz, a opat rana do cela, spam. Takze ak sa nebodaj aj dockame dilu 10., bude to presne, ako autor sam napisal "Na desátém NULA".
23.02.2022 21:15:28

Minirecenzie

Unknown ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Unknown ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Unknown ešte nepridal žiadnu poviedku.