Vlado

Info

Prezývka fumanchu
Web:
Členom scifi.sk: 6 rokov
Naposledy online: 14.11.2017
E-mail: fumanchu@centrum.sk
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 3
Články: 0
Poviedky: 1

Zbierka - ponúka

Vlado ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Vlado ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Vlado ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Prispej poviedkou do novej zbierky slovenskej scifi
Dobrý den Rád by som sa spýtal ,že kedy vyhlásite mená výhercov a ich poviedky ,keď uzávierka je do 31.10.2017? Ďakujem.
14.11.2017 01:55:42

Živý priestor
Diki za pozitíva a negatíva...určite ich zoberiem do úvahy pri ďalšom písaní. Veronika Valent, keď chceš ...môžem byť tvoj betareader, keď ti ovšem nevadí názor amatéra. Tiež by sa mi zišiel betareader. Mám nejaké veci napísané ,ale rád by som ich spravil kvalitne. Chcem sa zlepšovať lebo mám dobré nápady ,ale bez nezaujatého názoru ich kvalitne neprenesiem na papier.
14.11.2017 01:45:47

Živý priestor
Dosť drsná kritika, ale beriem. Mám však k nej výhrady... Čo sa týka gramatiky, problém je že človek si to môže prečítať 500x a aj tak si nemusí všimnúť dĺžeň či čiarky v priamej reči. Zlé opisy, chybne použité slová? Nechápem. Ako viete ,že by sa páchateľ nepriznával hentakými slovami? Čítal som o takých zločincoch čo sa priznali úplne , že neuveriteľne k svojím činom. K priznaniu len dodám ,že páchateľ je klamár a aj keď tvrdí, že nič neberie...nedá sa mu veriť čo si myslím je z poviedky jasné. Beriem , že z poviedky cítiť neoriginalitu , amaterizmus a ešte mám čo robiť ,aby išlo o kvalitu...ale ide o môj prvý krátky, jednoduchý, mysteriózny príbeh ako taký ktorý som mal v hlave už nejaký ten čas a snažil sa ho podať spôsobom pokus-omyl na papier. V každom prípade ďakujem za recenziu a určite budem dávať väčší pozor pri ďalšom písaní na veci tu vytýkané.
20.10.2017 10:58:24

Minirecenzie

Vlado ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Vlado ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Živý priestor

Čo ak existuje svet, ktorý nevidíme, ale on nás vidí a sleduje nás? Ba dokonca môže zasiahnuť do našich životov... Prvá poviedka tohto autora na našom serveri.

7 komentárov