Tatiana Lajšová

Info

Prezývka Tatiana Lajšová
Web: http://lajsova.blog.sme.sk
Členom scifi.sk: 9 rokov
Naposledy online: 30.11.2015
E-mail: tatiana.lajsova@post.sk
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 25
Články: 0
Poviedky: 2

Zbierka - ponúka

Tatiana Lajšová ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Tatiana Lajšová ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Tatiana Lajšová ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Beni Hoeger
Treba to brať s rezervou, veď sto ľudí, sto chutí. Ja si napr. beriem k srdcu pripomienky, aj keď s nimi nemusím vždy súhlasiť a snažím sa v ďalších poviedkach s tými radami pracovať. Nič ti nevnucujem, ale už ťa nebudem viac otravovať mojim názorom. Mier s tebou ;) (aby sme sa chápali, tak ten koniec myslím v dobrom. Ja som na toto fórum sa neprišla hádať.)
13.03.2015 18:19:29

Beni Hoeger
Veď netvrdím, že tam nebol dej. Iba, že bol pomerne jednoduchý, čo nie je u poviedky na škodu- môže byť jednoduchý ale aj zložitejší, môže mať jednu líniu, niekedy majú línie viaceré, alebo ide o prepájanie rôznych dejov. Ale aby sme si to teraz vysvetlili: ide ti o čo? Chcel si môj názor na poviedku, ja som ti ho poskytla z môjho uhlu pohľadu. Ak nevieš zniesť kritiku, tak asi nie je problém v mojom prijímači ale v tom tvojom. Celkovo si nahodil taký útočný tón takže už končím debatu. Ak sa ti tvoja poviedka páčila je to v poriadku aj mne sa páčila, niečo som vytkla, to je všetko.
13.03.2015 18:19:19

Beni Hoeger
Ale to neznamená, že keď kritizujem tak musím automaticky dať málo bodov, že áno? Takto: ja som písala, ako tvoja poviedka zapôsobila na mňa ako čitateľku. To že je niečo dôležité vedieť pre mňa a pre teba nie, je vec vkusu alebo možno tip, ako to urobiť nabudúce aby aj koza ostala celá aj vlk bol sýty. Dej bol jednoduchý- keď si to tak zhrniem, Ben riadi loľ, idú niekoho popraviť ale zaútočia na nich ich vlastní sudcovia. Ben ich porazí-toť vsio. A s tými opismi a popismi treba naozaj opatrne. Nechcem ti môj názor nanucovať, ale píšu o tom všade možne, že opisy spomaľujú dej- a naozaj to tak funguje. Samozrejme to môžeš ako fakt ignorovať alebo si to zobrať k srdcu, mne je to osobne asi dosť jedno. Nebudem sa s tebou o tom prieť. chápem, že to tak vnímaš ako ok, tak je to ok. mne sa veľa vecí nepáči a iným hej aj keď nechápem a zemeguľa sa točí ďalej :)
12.03.2015 22:07:59

Vyvolený
Dala som 7, ale spätne by som dala 8 a pol. Spracovanie sa mi páčilo, dokonca aj ten pátos bol na mieste. Len myšlienka nie je až taká originálna a možno by to chcelo viac akcie.
25.02.2015 21:07:44

Beni Hoeger
Treba si uvedomiť, že táto poviedka mala byť veľmi akčná a opisy vždy dej spomaľujú. Inak sa mi vtipy a narážky páčili, aj keď ku koncu sa akoby vytratili. Nevadí, aspoň to nebolo preplácané. Občas bolo rušivé toľko informácií, ktoré popisovali svet Beniho a skôr mi tam chýbala info, že či išlo o našu históriu alebo o alternatívnu históriu Zeme. Ako úlet dobré, ako poviedka to bolo ale skôr bez pointy a bez zaujímavejšieho deja.
19.02.2015 21:37:18

Minirecenzie

Tatiana Lajšová ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Tatiana Lajšová ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Dotyk (ne)známa

V hĺbkach vesmíru sa pohybuje ľudské plavidlo Prieskumník12. Posádka na čele s veliteľom Grojom Haffnerom sa snaží vypátrať planétu vhodnú na osídlenie, ale namiesto toho nachádzajú niečo oveľa viac -...

27 komentárov

Tal-rey

Nie je princezná ako princezná. Prvá poviedka tejto autorky na našom serveri určite stojí za pozornosť.

21 komentárov