Juraj Orolín

Začínajúci autor, zameraný na slovenské dejiny a bájoslovie.

Info

Prezývka Juraj Orolín
Web:
Členom scifi.sk: 224 dní
Naposledy online: 19.10.2021
E-mail: Juraj.orolin@yandex.com
Facebook: https://www.facebook.com/juraj.orolin
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 2
Články: 0
Poviedky: 2

Zbierka - ponúka

Juraj Orolín ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Juraj Orolín ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Juraj Orolín ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Liečba železom
Ďakujem krásne všetkým za spätnú väzbu, ani by som nečakal toľko pozitívnosti. Priznám sa, aj som zabudol na to, že som sem tú poviedku umiestnil, ale teraz keď som si prečítal komentáre, mám hneď motiváciu vytvoriť pokračovanie. Medzitým sem zrejme nahodím trošku iné, tentokrát aj kratšie diela. Goran triafa presne moje inšpirácie, je to zrejme celkom očividné heh. Súboje, aj iné časti potrebujú vycibriť, niektoré drobnejšie chyby zrejme vznikli aj počas skracovania diela, aby sa vôbec zmestilo na stránku. Mám niekedy tendenciu písať príliš obšírne a potom na ďalšej strane ide všetko hŕŕ hŕŕ. Čo sa týka toho mixu (pseudo)historického a fantastiky - je to dôsledok mojej nerozhodnosti, či tento svoj svet bude historický, respektíve nejaká alternatívna história, alebo čisto fantastický. Vo výsledku mi z toho vznikol spoj oboch, čo zrejme môže miasť. Pre Ingrid - trefa, podobne ako Goran. Sám spätne cítim svoje inšpirácie, niektoré až príliš. Avšak, budem k sebe blahosklonný a poviem, že to je taký prvý odrazový mostík, kým si vytvorím niečo aspoň trochu vlastné. Aspoň v to dúfam :^). Amaterius si presne všíma istý môj neduh a to, že chcem niečo stoj čo stoj umiestniť do príbehu a neviem to vždy logicky oddôvodniť. Napriek tomu to robím, čo môže tvoriť isté nezrovnalosti. Alebo to bola jednoducho moja nepozornosť alebo nevedomosť, čo si budeme hovoriť. Ale som rád za to výtky, viem aspoň, čo treba zlepšovať. A nakoniec, som rád že Šebeš potešil. Aj keby len jediného človeka, beriem to ako úspech. ;^)
19.09.2021 10:33:39

Liečba železom
Rovno dodám, že tam sú štylistické a občas i gramatické chyby. Bohužiaľ, sám ich mnohokrát neviem zachytiť, keďže si sám inštinktívne dopĺňam slová ktoré tam chcem mať aj pri opätovnej kontrole. Budem preto rád za spätnú väzbu aj v rámci pravopisu.
12.04.2021 15:44:38

Minirecenzie

Juraj Orolín ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Juraj Orolín ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Súmrak Nádeje

Nová planéta mala byť spásou, útočiskom pred zdevastovaným domovom. Preto ju pomenovali Nádej. Optimistický názov však stratí na svojom význame, keď sa na planéte objavia nezvaní návštevníci. Takí, kt...

3 komentárov

Liečba železom

Keď v slobodnom kráľovskom meste Lehota vypukne záhadná nákaza, na miesto je vyslaný aj profesionál Havran, aby vyšetril prítomnosť pekelných síl. Sprevádza ho jeho nedobrovoľný pomocník.

6 komentárov