Filip Fox

Info

Prezývka ArtyomAlda
Web:
Členom scifi.sk: 11 rokov
Naposledy online:
E-mail: sojuz14@azet.sk
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 3
Články: 0
Poviedky: 1

Zbierka - ponúka

Filip Fox ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Filip Fox ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Filip Fox ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Ako Beží Čas
A povzbudil by som ich, pretože príbeh čpie sitkomovými prísadami, ale aspoň tam nejaký je" to tak na toto ti odpoviem ja knihy čítam, áno znie to neuveriteľne ale ja ich čítam aj keď nie slovenské skôr české tie sú lepšie a Asimova ale nerozumím slovu sitkomové prísady čo tým myslíš? Jediný ktorý poznám sú Simpsnovi a M*A*S*H, TV moc nepozerám tak ma pouč.To by bolo asi tak všetko no a na záver by som dodal že všetci dumáte o mojom veku to že ste napsali že som sa narodil v 21. stor. ma urazilo ja som sa narodil v menej známom roku 1995. Tak a to je vše dúfam že má porazíte v humorných sci-fi, už teraz sa nemôžem dočkať ako zareagujete nad týmto príspevkom :)
10.08.2012 05:48:22

Ako Beží Čas
Ďakujem za povzbudivú kritiku ale teraz k veci ja som sa rozhodol napísať moju prvú humornú scifi poviedku ktorá by hlavne vyhovovala mladým čitateľom nepoužil som tam zbytočnosti a ani som to zámerne nerozširoval veď usudte sami posledné poviedky čo sú tu je o vrahoch, robotích samovrahoch, netvoroch, únoscoch ... preto som sa rohodol napísať konečne niečo humorné a takto ma zlynčujete :) a čo sa jedná o tie čechizmy som z polovice moravan takže mám niekedy aj taký prízvuk a aj tak píšem a ani si to neuvedomuji ale v pohode mám rád kritiku a ja sa zabávam na tej vašej, mňa to neodradí v práci a BUDEM V TOM POKRAČOVAŤ a čo sa jedna o čitanie kních citujem z príspevku od Ash "aby menej pozerali televízne kanály s českým dabingom a viac čítali knihy v slovenskom jazyku.
10.08.2012 05:48:01

Daniel a Amanda
Ja si myslím že tento príbeh je výnimočný, nepoznám veľa sci-fi príbehou kde by robot dokázal prejaviť citi ako je láska alebo túžba po pomste podľa mňa je toto celkom pekná poviedka a nezáleží mi na detailoch ktoré tam autor nedal
16.07.2012 21:11:55

Minirecenzie

Články

Filip Fox ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Ako Beží Čas

Čo sa stane ak sa zastaví čas alebo prečo sa nehrať s časom. Dej sa odohráva v roku 2145.

18 komentárov